2024. április 25, csütörtök - Márk

2016. Február 23. 14:00, kedd | Helyi
Forrás: -Szerk.-

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tanulói az ország legeredményesebb versenyzői

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tanulói az  ország legeredményesebb versenyzői

A Kalandpróba Országos Természetismereti Verseny döntőjében kiválóan teljesítettek a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézményének és Platán Utcai Tagintézményének a diákjai.

Az idei tanévben ötödik alkalommal megrendezett Kalandpróba Országos Természetismereti Verseny döntőjében 2016. február 13-án kiválóan teljesítettek a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézményének és Platán Utcai Tagintézményének a diákjai. A három levelező forduló eredményei alapján, az ország legtehetségesebb diákjai mérhették össze tudásukat.

Fotó: A döntőbe bejutott diákok, felkészítő pedagógusok, a verseny lebonyolításában résztvevő nevelők

A döntőn a következő eredmények születtek:

AZ ORSZÁG LEGJOBBJAI

5. évfolyamon: Besze Kornél László, felkészítő pedagógus: Vásárhelyiné Ficsór Katalin (Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézmény)

III. helyezett: Retkes Réka, felkészítő pedagógus: Vásárhelyiné Ficsór Katalin (Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézmény).

6. évfolyam II. helyezett: Schauer Lili, felkészítő pedagógus: Dinnyés-Kis Zsuzsanna (Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézmény),

VII. hely: Iványi Lili, Dinnyés-Kis Zsuzsanna (Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézmény).

7. évfolyam I. hely: Szabó Máté, felkészítő pedagógus:Vásárhelyiné Ficsór Katalin (Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézmény)

II. hely: Horváth Balázs, felkészítő pedagógus:Vásárhelyiné Ficsór Katalin (Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézmény)

III. hely: Miklán András, felkészítő pedagógus: Csollár Géza (Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézmény)

VIII. hely: Kis-Czakó Máté, felkészítő pedagógus: Csollár Géza (Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézmény).

8. évfolyam V. hely: Dolicsek Petra, felkészítő pedagógus: Csollár Géza (Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézmény).

Fotó: Az ország minden tájáról érkeztek

Az iskolában egyre nagyobb hangsúlyt kap a természettudományos tárgyak tanítása. Az eredmények azt bizonyítják, hogy a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézményében és Platán Utcai Tagintézményében kiemelkedő oktató és nevelő munka folyik.

Címlapfotónkon: Jankovszkiné Dobó Anikó és tanítványai, akik az előadást tartották

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi