2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

2015. Január 29. 16:11, csütörtök | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

dr. Kása Zsuzsanna lett a félegyházi tankerület vezetője

Dr. Kása Zsuzsanna vezeti a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Kiskunfélegyházi Tankerületét február 1-től. Személyében egy a város által korábban elismert szakember kezdheti meg munkáját.

Pálfi Tamás megbízott tankerületi igazgató közlése szerint: "Helyettesi megbízatásom az átmeneti időszakra, január 31-én lejár. Munkámat ezentúl ismét tanügy-igazgatási referensként látom el a Kiskunfélegyházai Tankerületben.

Szeretném megköszönni mindenkinek a támogatást és a segítséget.

Tisztelettel kérem, hogy továbbra is segítsék tankerület igazgató asszony és a tankerületi dolgozók munkáját."

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a járművezetőket, hogy május 2-án, csütörtökön 08:00-11:00-ig a Zöldnap nap miatt az alábbi forgalmirend változásra számíthatnak:

2024. Április 30. 09:03, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

Programok:

2024. Április 30. 08:40, kedd | Helyi

A fészkelő erdei fülesbaglyok állományának felmérésében segíthet a lakosság

Az erdei fülesbaglyok fészkelő állományának felmérésében kéri a lakosság segítségét a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).