2024. május 1, szerda - Fülöp

Ismét meghirdették a Klebelsberg-ösztöndíjat
2017. Szeptember 05. 17:00, kedd | Belföld

Ismét meghirdették a Klebelsberg-ösztöndíjat

A Klebelsberg Központ az idei tanévben is meghirdette a pedagógusi pálya választását ösztönző Klebelsberg Képzési Ösztöndíj Programot, amelyre idén először a gyógypedagógus-képzésben részt vevők is jelentkezhetnek

Novemberben kezdődhet az iskolák állami átvétele
2016. Augusztus 22. 08:50, hétfő | Helyi

Novemberben kezdődhet az iskolák állami átvétele

Az őszi szünet végéig mindenhol véglegesítik a tankerületi központok székhelyét, és november végén megkezdődhet az iskolák átvétele az önkormányzatoktól

Döntés született az iskolák működtetéséről
2015. Augusztus 06. 11:44, csütörtök | Helyi

Döntés született az iskolák működtetéséről

Augusztus 3-án Testületi Ülés keretei között döntöttek a félegyházi általános iskolák és a Móra Ferenc Gimnázium fenntartásának önkormányzati kézbe való vételéről.

dr. Kása Zsuzsanna lett a félegyházi tankerület vezetője
2015. Január 29. 16:11, csütörtök | Helyi

dr. Kása Zsuzsanna lett a félegyházi tankerület vezetője

Dr. Kása Zsuzsanna vezeti a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Kiskunfélegyházi Tankerületét február 1-től. Személyében egy a város által korábban elismert szakember kezdheti meg munkáját.

Még egy hétig lehet jelentkezni
2014. Október 14. 08:51, kedd | Belföld

Még egy hétig lehet jelentkezni

Még egy hétig lehet jelentkezni a Klebelsberg képzési ösztöndíjprogram idei pályázatára.