2024. május 17, péntek - Paszkál

Forrás: Szerk.

Majális a Parkerdőben

Programok

• 8:00 Zenés ébresztő a Kossuth utcán, a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar közreműködésével

Nagytisztás:

• 10:00 Megnyitó a színpadon (Köszöntőt mond Csányi József polgármester)
  • Mazsorett Egyesület táncbemutatója
  • Padkaporos Táncegyüttes műsora
  • Májusfa díszítés és állítás, májusfa táncoltatás (Közreműködik a Por Zenekar)
  • Brilli-Art Studio Tánccsoport bemutatója
  • Piramis Dance Tánccsoport bemutatója
  • 14:00 Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar előadása
  • 15:00 Szandi műsora
  • 16:30 Iszkiri Zenekar gyermekműsora
  • 18:00 Geszti Péter élő koncert

Kistisztás I.

• 10:00 - 18:00 Gyermekbirodalom
  • Ninja Warrior pálya, légvár város, akkumulátoros kisautó, lö9völdözős párbaj, arcfestés, lovagoltatás, íjászat, darts, állatsimogató, babajurta

Kistisztás II.

• Lézerharc birodalom

Ingyenes buszjáratok a lakótelep - Szent János tér - NT Kft. útvonalon (indulás a lakótelepről E5-ös út: 9:30, 14:30 Vissza ndulás: 15:00, 20:00

Fő támogató: Dél-100 Kft.

Támogatók: OTP Bank Nyrt., Szalai Busz Kft., Félegyházi Pékség Kft., Móra Ferenc Művelődési Központ, Petőfi Sándor Polgárőr Egyesület.

Szervező: Kiskunfélegíyháza Város Önkormányzata

A programok ingyenesen látogathatóak!

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni

2024. Május 17. 09:48, péntek | Helyi

MME: nem kell félni az ártalmatlan tőrösdarazsaktól

2024. Május 17. 09:46, péntek | Helyi

A MÁV kérése - Ha pünkösdkör utazik, váltsa meg már most vonatjegyét!

Május 19-én, vasárnap az ünnepnapi, 20-án a vasárnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok, 21-én pedig már a megszokott munkanapi menetrend érvényes.