2024. május 3, péntek - Tímea

Juniális a Nyugdíjas Klubban
2015. Június 07. 08:56, vasárnap |

Juniális a Nyugdíjas Klubban

Június 6-án Csányi József polgármester ünnepi megnyitóját követően kezdődött meg a Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesületének szabadidős-napja a Szakmaközi Művelődési Házban.

Mosolynap a Félegyházi Strandon
2015. Június 07. 08:09, vasárnap |

Mosolynap a Félegyházi Strandon

Remekül szórakozott az, aki szombaton (június 6-án) ellátogatott a Félegyházi Strandra, ahol most első alkalommal került megrendezésre a Mosolynap.

A ráncok árulkodnak betegségeinkről
2015. Június 07. 08:00, vasárnap |

A ráncok árulkodnak betegségeinkről

Árulkodó ráncaink.

Olcsóbb lesz az erkölcsi, a személyi és egyéb papírok?
2015. Június 07. 05:00, vasárnap |

Olcsóbb lesz az erkölcsi, a személyi és egyéb papírok?

Szeptemberre állhat össze a javaslatcsomag, hogy a közigazgatási rezsicsökkentés részeként mely díjakat, illetékeket csökkentsék, illetve szüntessék meg.

Népbetegségnek számítanak az idült légzőszervi problémák
2015. Június 07. 05:00, vasárnap |

Népbetegségnek számítanak az idült légzőszervi problémák

Magyarországon mintegy 600 ezer embert érintenek, így népbetegségnek számítanak az idült légzőszervi panaszok - mondta el az M1 aktuális csatorna műsorában az Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet főigazgatója.

Több ágazatban is vállalhatnak idénymunkát a közfoglalkoztatottak
2015. Június 07. 04:00, vasárnap |

Több ágazatban is vállalhatnak idénymunkát a közfoglalkoztatottak

A mezőgazdaságban, a feldolgozóiparban vagy akár a vendéglátásban is végezhetnek alkalmi, illetve idénymunkát a közfoglalkoztatottak, akik évi 120 nap fizetés nélküli szabadságot kaphatnak.

Hitler titkos raktárát találhatták meg Szászországban
2015. Június 07. 04:00, vasárnap |

Hitler titkos raktárát találhatták meg Szászországban

Adolf Hitler náci vezér eddig ismeretlen, titkos delikáteszraktárát találták meg a németországi Szászország tartományban egy kastély parkjában - állítja az ingatlan tulajdonosa.

Kerékpárosok elé borult autóval
2015. Június 06. 21:06, szombat |

Kerékpárosok elé borult autóval

Ezidáig tisztázatlan körülmények között ma (június 6-án) Kiskunfélegyháza és Selymes között félúton egy Kecskemét felől érkező személyautó letért az útról és az árokba hajtott.

Hogyan fogyhatunk alvás közben
2015. Június 06. 17:00, szombat |

Hogyan fogyhatunk alvás közben

Az alvás közbeni fogyás szabályai testünk bioritmusán alapulnak, hiszen a nappalok és éjszakák váltakozásához, azaz a nyugalmi és aktív szakaszokhoz idomult a szervezetünk is.

Pedagógusnap a Művelődési Központban
2015. Június 06. 15:19, szombat |

Pedagógusnap a Művelődési Központban

A pedagógus egész lényében tanár, oktató, nevelő. A mosoly, a gyermekek, fiatalok iránti nyitottság, a törődés, az adni tudás és akarás személyiségünk legmélyebb, legjellemzőbb tulajdonságává válik.

Tájékozódjunk, mielőtt utazunk
2015. Június 06. 14:00, szombat |

Tájékozódjunk, mielőtt utazunk

Hogy a nyaralás ne járjon plusz költségekkel és felesleges idegeskedéssel, legyünk felkészültek a nemzetközi utazás feltételeiről.

Vasárnap lesz pedagógusnap
2015. Június 06. 14:00, szombat |

Vasárnap lesz pedagógusnap

Vasárnap lesz a pedagógusnap: hagyományosan ekkor köszöntik a közoktatásban és a felsőoktatásban dolgozókat.