2024. május 1, szerda - Fülöp

Tedd el olajban a fokhagymát
2015. Augusztus 08. 10:00, szombat |

Tedd el olajban a fokhagymát

Isteni és egészséges csemege az olajban eltett fokhagyma, amiért télen a beteges, köhögős időszakban nagyon hálás leszel! Ráadásul pár perc alatt készen van és az alapanyagok beszerzésével sem kell túl sokat bajlódnod!

Miért szédülünk?
2015. Augusztus 08. 09:00, szombat |

Miért szédülünk?

A szédülés az egyik leggyakoribb tünetegyüttes, mely forgásérzéssel, egyensúlyvesztéssel, kótyagossággal, hányingerrel, gyengeséggel, ájulás közeli állapottal járhat együtt.

Sziget - hétfőn kezdődik a fesztivál
2015. Augusztus 08. 08:00, szombat |

Sziget - hétfőn kezdődik a fesztivál

Robbie Williams fellépésével kezdődik hétfőn a Sziget fesztivál, amelyen a megszokott színes koncertkínálat mellett utcaszínház, cirkusz, sportolási lehetőség és divatbemutató is várja a látogatókat.

A britek már okostelefonjukról használják a legtöbbször az internetet

A britek már okostelefonjukról használják a legtöbbször az internetet

A britek már okostelefonjukról használják a legtöbbször az internetet a szigetország távközlési hatóságának jelentése szerint.

Jövő év első felében újabb vasútfejlesztés indulhat

Jövő év első felében újabb vasútfejlesztés indulhat

A 2020-ig tartó uniós költségvetési időszak forrásaiból finanszírozott vasútfejlesztések 2016 első felében indulhatnak meg legkorábban, a dél-balatoni vasútvonal vagy a Kelenföld-Százhalombatta vonalszakasz munkálataival

Forbes lista: itt a leggazdagabb magyarok

Forbes lista: itt a leggazdagabb magyarok

A Forbes magazin magyarországi kiadásának legfrissebb, az augusztusi számban megjelent, legnagyobb magyar családi vállalkozásokról készített listán Csányi Sándort és családját megelőzi a jászberényi Kasza-család.

Illegális bevándorlás: Európa öngyilkosságot követ el

Illegális bevándorlás: Európa öngyilkosságot követ el

Európa a migránsok hullámával szembeni jelenlegi hozzáállásával saját vesztébe rohan, és ha időben nem tér észhez, élő, egyenes adásban követ el öngyilkosságot.

Határzár – gyors ütemben építik az ideiglenes határzárat

Határzár – gyors ütemben építik az ideiglenes határzárat

A magyar-szerb határ teljes szakaszán már végeztek a geodéziai munkákkal, kitűzték az ideiglenes határzár vonalát, amelynek építése gyors ütemben halad.

Határzár – A rendőrség vizsgálja a drótakadály ásotthalmi megrongálását

Határzár – A rendőrség vizsgálja a drótakadály ásotthalmi megrongálását

A rendőrség vizsgálja az ideiglenes biztonsági határzár drótakadályának ásotthalmi megrongálását – közölte a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője pénteken az MTI-vel.

Kicsi a bors, de erős!
2015. Augusztus 07. 14:29, péntek |

Kicsi a bors, de erős!

Gokart BW Cup, Rhein-Main Cup Daniel Gregor – Tony Kart

Árokba borult egy személyautó az M5-ös autópályán
2015. Augusztus 07. 13:51, péntek |

Árokba borult egy személyautó az M5-ös autópályán

A baleset a 97-es kilométernél történt.

Felkészülési mérkőzését játszik a KHTK, az idénynyitó előtt
2015. Augusztus 07. 09:08, péntek |

Felkészülési mérkőzését játszik a KHTK, az idénynyitó előtt

A jövő hétvégén rajtol a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság. A hétvégén felkészülési mérkőzésre a Mórahalom csapata látogat Kiskunfélegyházára.