2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

Ötvenegy autót rongált meg egyszerre egy ittasan vezető rendőr Prágában
2016. Április 13. 13:07, szerda |

Ötvenegy autót rongált meg egyszerre egy ittasan vezető rendőr Prágában

Összesen 51 személygépkocsit rongált meg kedden délután autójával Prágában egy ittasan vezető cseh rendőrtiszt.

Íjásznap lesz Pálmonostorán
2016. Április 13. 12:42, szerda |

Íjásznap lesz Pálmonostorán

A kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület rendezi meg a 31. „Becsületmentő” íjásznapot 2016. április 17. (vasárnap) Pálmonostorán.

Kórházba került Kulka János
2016. Április 13. 12:37, szerda |

Kórházba került Kulka János

Kulka Jánost kedden este kórházba vitték, a színművész állapotáról munkaadója, a Katona József Színház a család kérésére az MTI-hez szerdán eljuttatott közleményben nem tudott részletes információt adni.

Így segítsük szervezetünket az öntisztításban
2016. Április 13. 10:41, szerda |

Így segítsük szervezetünket az öntisztításban

Méregtelenítő csodaszerek...

Fegyházra ítéltek egy férfit, aki kilőtt autógumival is elhajtott a rendőrök elől
2016. Április 13. 07:59, szerda |

Jogerősen három év fegyházbüntetésre ítélt a Zalaegerszegi Törvényszék egy férfit, akit tavaly januárban egy rendőri akció során az autójára leadott lövésekkel sem tudtak megállítani

Korábban születhettek a bibliai szövegek, mint gondolták
2016. Április 13. 07:55, szerda |

Korábban születhettek a bibliai szövegek, mint gondolták

Izraeli matematikusok és régészek azt állítják, bizonyítékot találtak arra, hogy egyes bibliai szövegek idősebbek, mint ahogyan a tudósok korábban gondolták.

A népszavazási törvény módosításáról vitáznak ma a képviselők
2016. Április 13. 07:51, szerda |

A népszavazási törvény módosításáról vitáznak ma a képviselők

Az Országgyűlés mai ülésén kezdődhet általános vita a népszavazási törvény módosításáról szóló javaslatról, amely lehetővé tenné a párhuzamos aláírásgyűjtést az azonos témájú kérdésekben.

Szlovéniában lebontják a sentilji ideiglenes befogadóállomás nagy részét
2016. Április 13. 07:42, szerda |

Szlovéniában lebontják a sentilji ideiglenes befogadóállomás nagy részét

Szlovéniában lebontják az osztrák határ melletti sentilji ideiglenes befogadóállomás nagy részét - hangzott el a szlovén közszolgálati televízió kedd esti híradójában.

Egy vagyonba kerül Lenin holttestének konzerválása
2016. Április 13. 07:40, szerda |

Egy vagyonba kerül Lenin holttestének konzerválása

Tizenhárommillió rubelbe (mintegy 54 millió forint) kerül, hogy 2016-ban élethű formában tartsák fenn Vlagyimir Iljics Leninnek, a bolsevik forradalom vezetőjének földi maradványait

Sikeres évkezdet
2016. Április 13. 00:00, szerda |

Sikeres évkezdet

SOLID Racing Team – Eger Rallye 2016. 04. 01-03. Kondella Péter – Szilassy Arnold, Mitsubishi Lancer Evolution IX.

Újra nyitva lehetnek az üzletek vasárnap
2016. Április 12. 14:35, kedd |

Újra nyitva lehetnek az üzletek vasárnap

A képviselők 163 igen szavazattal, 2 nem ellenében és 11 tartózkodás mellett fogadták el a vasárnapi pihenőnapról szóló rendelkezéseket.

Trabant, Wargburg minden mennyiségben!
2016. Április 12. 14:22, kedd |

Trabant, Wargburg minden mennyiségben!

Idén is megrendezésre kerül a kecskeméti Trabant-Wartburg találkozó Kecskeméten 2016.04.16-án (szombaton).