2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

Vádat emeltek a félegyházi fiatalkorú ellen
2017. December 20. 15:51, szerda |

Vádat emeltek a félegyházi fiatalkorú ellen

A kiskunfélegyházi fiatalkorú féltékenység miatti dühében előbb betörte a társasházi üvegajtót, majd az ezt számon kérő szomszédot két társával együtt összerugdosta.

Karácsonyi ünnepséget rendezett választókörzete lakóinak Balla László
2017. December 20. 15:08, szerda |

Karácsonyi ünnepséget rendezett választókörzete lakóinak Balla László

December 19-én a Göllesz Viktor Általános Iskolába invitálta az 5. körzet lakóit Balla László önkormányzati képviselő, hogy színes műsorral és ajándékcsomagokkal kívánjon boldog karácsonyt.

A Palestrina Kamarakórus karácsonyra hangolta a kórusművek kedvelőit a József Attila Általános Iskolában
2017. December 20. 14:33, szerda |

Immáron második alkalommal tartottak karácsonyra hangoló adventi koncertet a Palestrina Kamarakórus tagjai Szatmári Imre vezényletével a József Attila Általános Iskolában december 19-én.

Önzetlen segítség a Kossuth Szakképző Iskolától
2017. December 20. 13:52, szerda |

Önzetlen segítség a Kossuth Szakképző Iskolától

A napokban újra beköltözhet saját házába a szerencsétlenül járt „fiákeres” bácsi és családja, miután tűz ütött ki náluk még a nyár végén.

Idén is kaphattak ingyen fenyőt a rászorulók
2017. December 20. 12:52, szerda |

Idén is kaphattak ingyen fenyőt a rászorulók

Idén is – csakúgy mint már 6 éve – dr. Tóth Norbert Kristóf és több civil szervezetnek köszönhetően ingyen juthattak fenyőfához a rászorulók.

Egymilliárd forintot érő kábítószert foglaltak le Röszkénél
2017. December 20. 11:25, szerda |

Egymilliárd forintot érő kábítószert foglaltak le Röszkénél

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei mintegy fél tonna marihuánagyanús, valamint több mint egy kilogramm hasisgyanús anyagot találtak egy tehergépjárműben, Röszkén

Kecskeméten végzik majd az újrainduló katonaipilóta-képzés orvosi vizsgálatait
2017. December 20. 09:34, szerda |

Kecskeméten végzik majd az újrainduló katonaipilóta-képzés orvosi vizsgálatait

Húsz év után újraindul Magyarországon a katonaipilóta-, illetve légiirányító-képzés a Nemzeti Közszolgálati egyetemen, illetve a szolnoki légi bázison

Szalmonellával szennyezett áfonyás csokoládét árusíthattak
2017. December 20. 08:40, szerda |

Szalmonellával szennyezett áfonyás csokoládét árusíthattak

A Nébih tájékoztatása szerint a magyarországi Rossmann üzleteibe is kerülhetett a Lengyelországban gyártott csokoládéból.

Piaci Árak
2017. December 19. 10:30, kedd |

Piaci Árak

Tekintsék meg a félegyházi zöldség-gyümölcspiac aktuális árait.

A lakosság véleményére alapozta jövő évi költségvetési javaslatait Horváth Tamás
2017. December 19. 10:15, kedd |

Az MSZP helyi pártelnöke Horváth Tamás decembere 11-én lakossági fórumon kérte ki a hétköznapi emberek véleményét arról, hogy miben látnák a város fejlődésének lehetőségeit.

Lángolt egy autó Kiskunfélegyházán a Templomhalom utcában
2017. December 18. 15:03, hétfő |

Lángolt egy autó Kiskunfélegyházán a Templomhalom utcában

A benne utazók idejében ki tudtak szállni a járműből.

Baleset történt az M5-ös autópályán
2017. December 18. 09:52, hétfő |

Baleset történt az M5-ös autópályán

Az M5-ös autópályán 2017. december 17-én 6 óra 30 perckor Szeged irányába közlekedett egy román állampolgár az általa vezetett Peugeot 206 típusú személygépkocsival.