2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Birkózó versennyel emlékeztek id. Besze Lászlóra
2018. Május 27. 08:29, vasárnap |

Birkózó versennyel emlékeztek id. Besze Lászlóra

A hagyományokhoz hűen a Városalapítók Hete programsorozathoz kapcsolódóan rendezték meg május 26-án a Kiskun Kupa - idősebb Besze László Emlékversenyt a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban.

Hírek az Ótemplomból
2018. Május 27. 08:07, vasárnap |

Hírek az Ótemplomból

Szentháromság vasárnapja - 2018. május 27.

Skechers memóriahabos sportcipő
2018. Május 26. 20:52, szombat |

Skechers memóriahabos sportcipő

Robert Greenberg alapította a Skechers kaliforniai cipőket forgalmazó céget 1992-ben.

Több mint 200 gyermek állt rajtkőre
2018. Május 26. 13:03, szombat |

Több mint 200 gyermek állt rajtkőre

Immáron 15. alkalommal került megrendezésre május 26-án a DMTK-KVSE Aquasport Egyesület szervezésében a Kuchinka Vilmos Úszó Emlékverseny a Félegyházi Termál Parkfürdőben.

Kezdetét vette a X. Bajuszfesztivál
2018. Május 26. 12:16, szombat |

Kezdetét vette a X. Bajuszfesztivál

Szombat délelőtt a Langaléta Garabonciások toborzójára felfigyelt minden járókelő.

Megyei képzőművészek alkotásai ékesítik a művelődési központ aulájának falát
2018. Május 26. 09:00, szombat |

Megyei képzőművészek alkotásai ékesítik a művelődési központ aulájának falát

A tárlatot Rideg László a Bács-Kiskun Megyei Közgyűlés elnöke nyitotta meg május 24-én.

Már péntek este pezsgett a városközpont
2018. Május 26. 08:15, szombat |

Már péntek este pezsgett a városközpont

Az ünnepélyes megnyitót megelőzően is már sokan ellátogattak a városközpontba május 25-én és kíváncsiskodva nézelődtek a téren felállított sátrak között.

Játszóteret és kerékpárokat kaptak ajándékba
2018. Május 26. 08:00, szombat |

Játszóteret és kerékpárokat kaptak ajándékba

A Göllesz Viktor Óvodába és Általános Iskolába járó gyerekek régi álmát valósították meg a Mercedes Gyár présüzem dolgozói azzal, hogy támogatásukkal játszóparkot alakíthattak ki az iskola udvarán.

Boronkay Péter paralimpikon segíti a Waldorf-os diákok felkészülését
2018. Május 25. 16:34, péntek |

Boronkay Péter paralimpikon segíti a Waldorf-os diákok felkészülését

Olimpiára készülnek a félegyházi Waldorf iskola növendékei. Május 30-án Szolnokra utaznak az ötödikes osztály diákjai, hogy a Waldorf Olimpia keretei között összemérjék kondíciójukat.

Befejeződött a Csólyosi út felújítása
2018. Május 25. 16:02, péntek |

Befejeződött a Csólyosi út felújítása

Végre korszerű, aszfaltozott úton juthatnak be a városba a IX. körzetben élők a Csólyosi úton. Az elmúlt napokban ugyanis befejeződött a dél-nyugati elkerülőig tartó szakasz felújítása.

Magyar Örökség Díjat kapott Móra Ferenc örökségfeltáró és irodalmi munkássága
2018. Május 25. 13:00, péntek |

Magyar Örökség Díjat kapott Móra Ferenc örökségfeltáró és irodalmi munkássága

A kitüntető oklevelet és plakettet - melyet március 24-én Móra Ferenc dédunokája Vészits Andrea és annak lánya vett át a Magyar Tudományos Akadémia dísztermében - a család városunknak adományozta.

Gyermeknap a kutyamenhelyen
2018. Május 25. 08:54, péntek |

Gyermeknap a kutyamenhelyen

Várnak minden állatbarát családot óriási gyermeknapi rendezvényünkre 2018. május 27-én, vasárnap, 13 órától a kiskunfélegyházi menhelyen, a Csólyosi úton.