2024. május 7, kedd - Gizella

Játékszenvedély és internetfüggőség
2015. Február 08. 12:00, vasárnap |

Játékszenvedély és internetfüggőség

Korunk társadalma olyan élettér, amelyben az addiktív viselkedés új kategóriái születtek meg, pl. munkakényszer, TV-, SMS- és Internet-függőség formájában.

Fura dolog történt a szombati ötöslottó sorsolásán
2015. Február 08. 09:00, vasárnap |

Fura dolog történt a szombati ötöslottó sorsolásán

Felkerült az egyik közösségi portálra egy rövid videó az ötöslottó szombati sorsolásáról, és a kommentelők a képsor alapján csalást sejtettek.

Jótékonysági Est a Kossuth Iskolában
2015. Február 08. 08:45, vasárnap |

Jótékonysági Est a Kossuth Iskolában

A Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény és Kollégium Kossuth Lajos Szakközép és Szakiskolája február 7-én tartotta Jótékonysági Bálját az iskola tornacsarnokában.

Báloztak a birkózók
2015. Február 08. 08:30, vasárnap |

Báloztak a birkózók

A Vasas TK Birkózó Egyesület február 7-én tartotta jótékonysági Birkózó Bálját a József Attila Általános Iskola tornatermében.

Waldorf Jótékonysági Bál
2015. Február 08. 08:15, vasárnap |

Waldorf Jótékonysági Bál

Immáron második alkalommal rendezte meg február 7-én a Waldorf Iskola és Óvoda jótékonysági estjét, melynek idén a Művelődési Központ díszterme adott otthont.

Vasárnap több helyen várható erős hófúvás
2015. Február 08. 07:42, vasárnap |

Vasárnap több helyen várható erős hófúvás

A hófúvás veszélye miatt vasárnapra hat megyére első-, öt megyére másodfokú figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Te milyen pózban alszol?
2015. Február 07. 19:00, szombat |

Te milyen pózban alszol?

Az, hogy alvás közben milyen pózt vesz fel valaki, ugyanúgy árulkodik a személyiségéről, mint a testbeszéde.

Fontos változás jön az óvodáztatásban!
2015. Február 07. 18:00, szombat |

Fontos változás jön az óvodáztatásban!

Ingyenes lesz az étkezés a kötelező óvodáztatásban résztvevő gyerekeknek.

Hírek a Szent István templomból
2015. Február 07. 17:14, szombat |

Hírek a Szent István templomból

Szent István Templom hírei - Évközi 5. vasárnap

Farsangi mulatság kortalanul
2015. Február 07. 17:13, szombat |

Farsangi mulatság kortalanul

Farsangi családi délelőttre várták a gyerekeket és a felnőtteket ma (február 7-én) a Petőfi Sándor Városi Könyvtár Gyermekbirodalmába. A családi szombat délelőttre ez alkalommal is szép számmal érkeztek érdeklődők.

Diákolimpiának ad otthont Kiskunfélegyháza
2015. Február 07. 17:02, szombat |

Diákolimpiának ad otthont Kiskunfélegyháza

Idén Kiskunfélegyháza ad otthont a IV. korcsoportos fiúk teremlabdarúgó bajnokságnak február 7-e és 8-a között. A döntők egyszerre két helyszínen zajlanak szombaton és vasárnap.

Nem kell rettegni a fánktól
2015. Február 07. 17:00, szombat |

Nem kell rettegni a fánktól

Tombol a farsangi szezon, ami egyet jelent a felvállalhatatlan mennyiségű fánkozással. Ha nem tudja, hogy kezdjen neki, íme, egy fánkkalauz.