2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

A sport legyen a tiéd
2016. November 10. 17:17, csütörtök |

A sport legyen a tiéd

2016. november 17-én 8:15 órától 11:15 óráig a KÉSZ Arénában „A sport legyen a tiéd” címmel sport délelőttöt tartanak.

Kiskunfélegyházán folytatódott a toborzás
2016. November 10. 13:26, csütörtök |

Kiskunfélegyházán folytatódott a toborzás

A végzős diákoknak tartottak tájékoztatást a rendőrök.

Új ravatalozó, több lámpatest, gyerekpancsoló kialakítása is szerepel a tervek között
2016. November 10. 13:04, csütörtök |

Bense Zoltán a 2. sz. választókerület önkormányzati képviselője lakossági fórumot tartott november 9-én a Városháza dísztermében.

Nem pusztán hivatásból segítenek
2016. November 10. 10:06, csütörtök |

Nem pusztán hivatásból segítenek

Városunk Önkormányzata ünnepséget rendez a Szociális Munka Napja alkalmából ma (november 10-én) 14 órai kezdettel a művelődési központ dísztermében.

Lakossági fórumot tart dr. Ónodi Izabella
2016. November 10. 09:11, csütörtök |

Lakossági fórumot tart dr. Ónodi Izabella

Dr. Ónodi Izabella, a 8. számú választókörzet önkormányzati képviselője, a Művelődési- és Szociális Bizottság elnöke tart lakossági fórumot november 23-án, szerdán 17 órakor Kiskunfélegyházán, a Bercsényi utcai Óvodában.

Csomagszigor üt be a postánál
2016. November 10. 09:09, csütörtök |

Csomagszigor üt be a postánál

Hamarosan kizárólag csomagként lehet majd feladni a postán azokat a küldeményeket, amelyek az alakjuk miatt nem férnek be a levélszekrénybe.

Anyakönyvi Hírek
2016. November 09. 17:22, szerda |

Anyakönyvi Hírek

Tekintsék meg portálunkon friss anyakönyvi híreinket.

Januártól már csak a kártya alapú őstermelői igazolványok érvényesek
2016. November 09. 15:32, szerda |

Januártól már csak a kártya alapú őstermelői igazolványok érvényesek

Jövőre már csak az új, a fogyasztókat és a tisztességes termelőket védő őstermelői igazolványok lesznek érvényesek - közölte a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) szerdán az MTI-vel.

Év végéig ki kell adni az idei szabadságot
2016. November 09. 15:28, szerda |

Év végéig ki kell adni az idei szabadságot

A szabadság idei kiadásának elmaradása főszabály szerint akkor is jogszabálysértésnek minősülhet, ha az adott időszakban a munkavállaló sem akart szabadságra menni

Idén is lesz a Nagycsaládos Karácsony!
2016. November 09. 14:54, szerda |

Idén is lesz a Nagycsaládos Karácsony!

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata az idén is megrendezi karácsonyi ünnepségét, amelyre szeretettel meghívja a város nagycsaládosait, valamint a 2016. évben született gyermekeket és azok családját.

Az utak állapotáról, szemétszállításról, közvilágításról kérdeztek a 3. számú választókörzet lakói
2016. November 09. 11:32, szerda |

Gyenes Attila a 3. számú választókörzet önkormányzati képviselője november 7-én lakossági fórumot tartott a Dózsa Iskolában.

Építsük meg Kiskunfélegyháza karácsonyi mézeskalács mesevárosát!
2016. November 09. 11:28, szerda |

Építsük meg Kiskunfélegyháza karácsonyi mézeskalács mesevárosát!

A karácsony meghitt hangulatát és közösségi örömét szeretnénk még ünnepélyesebbé tenni azzal, hogy mézeskalács házikókból harmadszor is mesevárost építünk a Kiskun Múzeumban.