2024. április 23, kedd - Béla

Koncerttel csalogatják a tavaszi napsugarakat
2018. Március 02. 17:20, péntek | Helyi

Koncerttel csalogatják a tavaszi napsugarakat

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete szeretettel hív és vár mindenkit tavaszi hangversenyére, amelyet március 3-án, szombaton 17 órakor a Batthyány Lajos Általános Iskola aulájában tartanak.

2018. Január 02. 13:52, kedd | Helyi

"Éneklő Félegyháza" az Ótemplomban

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete szeretettel meghív mindenkit a Vízkereszti Városi Kórusfesztiválra 2018. január 6-án, szombaton 15 órára az Ótemplomba.

Id. Lukács Ferenc emlékére zengtek a dalok
2017. Október 24. 08:41, kedd | Helyi

Id. Lukács Ferenc emlékére zengtek a dalok

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa hangversennyel emlékezett meg id. Lukács Ferencről, a közösség egykori alapító tagjáról, hangversenyeik, rendezvényeik lelkes, örökifjú szervezőjéről.

Jótékonysági Koncert a veronai buszbaleset áldozatainak emlékére
2017. Február 20. 13:29, hétfő | Helyi

Jótékonysági Koncert a veronai buszbaleset áldozatainak emlékére

A PIZOLIT Kft a VERONAI buszbaleset áldozatainak emlékére és azok hozzátartozóinak, valamint a sérültek megsegítésére jótékonysági koncertet szervez.

Emlékezzünk együtt Lukács Ferencre
2017. Január 24. 12:39, kedd | Helyi

Emlékezzünk együtt Lukács Ferencre

Lukács Ferenc 2017. január 18-án, életének 67. évében eltávozott a földi életből. A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa számára azonban pótolhatatlan veszteség adódott hirtelen elhunytával.

Csengő-bongó énekekkel búcsúzott a karácsony
2017. Január 08. 07:09, vasárnap | Helyi

Csengő-bongó énekekkel búcsúzott a karácsony

Január 6-án a Zenebarátok Egyesülete hangversenyre hívta az érdeklődőket a Szent István templomba.

Szállt a dal és zengett a muzsika a Szent István Templomban
2016. December 12. 09:51, hétfő | Helyi

Szállt a dal és zengett a muzsika a Szent István Templomban

A hagyományokhoz hűen az adventi készülődés elmaradhatatlan részeként koncertet tartott a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete december 11-én a Szent István Templomban.

A közösségért bármit megtett
2016. November 18. 11:34, péntek | Helyi

A közösségért bármit megtett

Bense György volt választmányi elnök, nyugalmazott iskolaigazgató születésének 90. évfordulója alkalmából megemlékezést tartott a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület az Alsótemetőben.

Dalolva köszöntötték az őszt
2016. Szeptember 27. 08:28, kedd | Helyi

Dalolva köszöntötték az őszt

Kinek mit jelent az ősz? A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete szeptember 24-én tartott hangversenye minden érzést körülölelt, amely ősszel hatalmába keríthet minket.

Angyalok szárnyán röppent fel az ének
2016. Május 11. 15:01, szerda | Helyi

Angyalok szárnyán röppent fel az ének

Május 7-én (szombaton) nemzetközi egyházzenei hangversenynek adott otthont a Szent István Templom.

Hangversennyel tisztelegtek Bárdos Lajos emléke előtt (-videoval)
2016. Április 25. 09:58, hétfő | Helyi

Hangversennyel tisztelegtek Bárdos Lajos emléke előtt (-videoval)

A 40. Bárdos Lajos Zenei Hetek alkalmából április 22-én a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa hangversenyt tartott a Móra Ferenc Művelődési Központban.

Csengő-bongó dalok a tavaszi hangversenyen
2016. Március 07. 09:10, hétfő | Helyi

Csengő-bongó dalok a tavaszi hangversenyen

A hagyományokhoz hűen vidám tavaszi hangversenyre invitálta az érdeklődőket Szatmári Imre vezényletével a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa március 5-én.