2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Lakástűzzel indult a nap a lakótelepen
2015. Június 13. 07:24, szombat | Helyi

Lakástűzzel indult a nap a lakótelepen

A Dr. Holló Lajos utcában egy negyedik emeleti lakásban keletkezett tűz. (A fotó illusztráció.)

Ég és parázslik Kiskunfélegyházán egy silótartály
2015. Április 27. 08:54, hétfő | Kék hírek

Ég és parázslik Kiskunfélegyházán egy silótartály

Három település tűzoltói, valamint a megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat kezdte meg a Kiskunfélegyháza mellett égő és parázsló terménysiló tüzének oltását.

Kigyulladt egy személyautó az 5-ös számú főúton
2015. Április 12. 18:41, vasárnap | Helyi

Kigyulladt egy személyautó az 5-ös számú főúton

A 115-ös kilométerszelvénynél gyulladt ki egy személyautó, a városi hivatásos tűzoltók egy vízsugárral eloltották.

Katasztrófavédelem: az elmúlt 24 óra eseményei
2015. Április 03. 09:13, péntek | Helyi

Katasztrófavédelem: az elmúlt 24 óra eseményei

Az elmúlt 24 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába 6 tűzesettel és 4 műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Pincében csaptak fel a lángok Lakiteleken
2014. December 30. 23:15, kedd | Helyi

Pincében csaptak fel a lángok Lakiteleken

Tűzesethez riasztották a tiszakécskei önkormányzati, a kiskunfélegyházi és a kecskeméti hivatásos, valamint a lakiteleki önkéntes tűzoltókat kedden délelőtt.

Szemét égett a szobában
2014. December 22. 21:09, hétfő | Helyi

Szemét égett a szobában

Az elmúlt 72 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába 4 tűzesettel és 7 műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.