2024. május 17, péntek - Paszkál

Michelisz nyerte a túraautó-vb portugál főfutamát
2017. Június 26. 07:25, hétfő | Sport

Michelisz Norbert nyerte a túraautó-világbajnokság (WTCC) portugáliai futamának második, főversenyét Vila Realban.

Azeri Nagydíj - Ricciardo nyert, Vettel negyedik, Hamilton ötödik
2017. Június 25. 18:32, vasárnap | Sport

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a vasárnapi, kaotikus Forma-1-es Azeri Nagydíjat, amelyen a világbajnoki pontversenyben vezető Sebastian Vettel negyedik, Lewis Hamilton pedig ötödik lett.

Koppányok a Füleki Várban, Ópusztaszeren és a Kalmár tónál
2017. Június 20. 16:03, kedd | Helyi sport

Az előző hétvége is mozgalmasan telt a Turul Koppányoknál, az egyesület tagjai egy időben, 3 helyszínen és 3 rendezvényen képviselték Kiskunfélegyházát.

Brit és német siker a DTM mogyoródi versenyén
2017. Június 18. 19:51, vasárnap | Sport

Paul Di Resta, illetve René Rast sikerét hozta a német túraautó-bajnokság (DTM) mogyoródi versenyhétvégéje.

OB kvalifikációtól a kenus versenyig
2017. Június 16. 08:06, péntek | Helyi sport

Aktívan, íjászattal teltek az elmúlt hétvégék a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály életében.

Turulmezőn jártak a Koppányok
2017. Június 14. 21:12, szerda | Helyi sport

2017. június 6-án vasárnap rendezték a Rákosmenti Turulmezőn a soron következő íjász versenyüket a Rákosmenti Turul Szittya Íjászok.

Sűrű a Turul Koppányok programfüzete
2017. Június 09. 09:17, péntek | Helyi sport

Az elmúlt három hét sok eseményben bővelkedett a Turul Koppány Íjászai számára.

Tour de France - Brüsszelből indul a mezőny 2019-ben
2017. Május 30. 14:22, kedd | Sport

Brüsszelben kezdi meg háromhetes versenyét 2019-ben a Tour de France mezőnye - közölte kedden a La Libre Belgique francia nyelvű belga napilap.

XIV. Kuchinka Vilmos úszó emlékverseny
2017. Május 30. 12:31, kedd | Helyi sport

A DMTK-KVSE Aquasport Egyesület idén is megrendezi a Félegyházán már hagyománnyá vált nagy sikerű XIV. Kuchinka Vilmos Úszó Emlékversenyt!

Távlövő versenyen vettek részt a Koppányok
2017. Május 29. 13:52, hétfő | Helyi sport

Május 28-án, vasárnap Mindszenten rendeztek íjászversenyt. A Turul Koppány Íjászai HE tagjai négy fővel vettek rész az eseményen.

Hamilton nyerte az izgalmas barcelonai futamot
2017. Május 14. 16:25, vasárnap | Sport

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Spanyol Nagydíjat, amely a szezon eddigi legizgalmasabb csatáját hozta.

Túraautó-vb - Michelisz ötödikként kezdi az első vasárnapi futamoz
2017. Május 13. 21:15, szombat | Belföld

Michelisz Norbert hatodikként fejezte be a túraautó-világbajnokság mogyoródi versenyhétvégéjének szombati időmérőjét,