2024. május 3, péntek - Tímea

Adventi forgatag a városközpontban
2016. December 19. 11:44, hétfő | Helyi

Adventi forgatag a városközpontban

Kézműves vásár és színvonalas programok várják az érdeklődőket a héten a városközpontban.

Ünneplőbe öltözött a városközpont
2016. November 27. 07:00, vasárnap | Helyi

Ünneplőbe öltözött a városközpont

Szombaton este (november 26-án) kigyúltak az adventi készülődés fényei a városközpontban is.

Térzene a hangulatos városközpontért
2016. Augusztus 10. 11:11, szerda | Helyi

Térzene a hangulatos városközpontért

A Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar 2016. augusztus 14-én, vasárnap 10 órától a Petőfi téren térzenével kedveskedik az arra járóknak. Vezényel: Kis-Fekete Vilmos.

Városi forgalom-korlátozások 2015. szeptember 21. és október 6. között
2015. Szeptember 15. 19:47, kedd | Helyi

Városi forgalom-korlátozások 2015. szeptember 21. és október 6. között

Felhívjuk a kiskunfélegyházi autósok, gépjárművezetők, illetve Kiskunfélegyházán szeptember hónap második felében és október elején közlekedő gépjárművezetők figyelmét az alábbi forgalom-korlátozásokra.

Hömpölygő tömeg huszadika estéjén
2015. Augusztus 21. 10:00, péntek | Helyi

Hömpölygő tömeg huszadika estéjén

Noha volt aki az eső előtt sem hátrált meg délelőtt és a betervezett huszadika programra ellátogatott, délután és este tetőzött mégis a tömeg a Béke tér környékén, amikor már visszahúzódott az eső.

Augusztus 20. a városközpontban
2015. Augusztus 20. 17:35, csütörtök | Helyi

Augusztus 20. a városközpontban

A mostoha délelőtti időjárás után jóleső érzés volt a kikukucskáló napocska fényét az arcunkon érezni. Az augusztus 20-ai délutáni programokat kicsi csúszással ugyan, de mind megtartották a Béke-téri színpadon.

Idén is sok érdeklődő vett részt a virágünnepen
2015. Április 18. 19:03, szombat | Helyi

Idén is sok érdeklődő vett részt a virágünnepen

A rossz idő ellenére délelőtt megtelt a város főtere nézelődőkkel, ami nem véletlen, hiszen a tavasz beköszöntével minden esztendőben Virágvásárt és Tavaszi Virágünnepet szerveznek Kiskunfélegyházán.