2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Közösen lopott egy üzletből az apa és 15 éves fia
2017. Október 13. 16:06, péntek | Helyi

Közösen lopott egy üzletből az apa és 15 éves fia

Tízmilliós tételben fogadott el pénzt - korrupcióval vádolnak egy volt rendőrfőkapitányt
2017. Július 24. 10:32, hétfő | Belföld

Korrupciós bűncselekmények miatt vádat emelt egy volt címzetes rendőr dandártábornok és társai ellen a Központi Nyomozó Főügyészség a Fővárosi Törvényszék katonai tanácsánál - közölte Keresztes Imre főügyész az MTI-vel.

Tavaly 34 vádlott kapott életfogytiglant - Íme a bűnügyi statisztika
2017. Július 10. 07:26, hétfő | Belföld

Tavaly 34 vádlott kapott életfogytiglant - Íme a bűnügyi statisztika

Tavaly 290 779 regisztrált bűncselekményt követtek el Magyarországon, ami tízezerrel több, mint 2015-ben volt, viszont még mindig elmarad negyvenezerrel a 2014-es adattól

Elszökött egy az Egri Törvényszékre beidézett vádlott
2017. Február 28. 05:02, kedd | Belföld

Elszökött egy az Egri Törvényszékre beidézett vádlott

Elfogatóparancsot adtak ki egy vádlott ellen, aki ahelyett, hogy megjelent volna az Egri Törvényszéken hétfőn, levágta a lábára erősített nyomkövetőt és elszökött - közölte a törvényszék szóvivője az MTI-vel.

Brókerbotrány - Tagadta bűnösségét az elsőrendű vádlott
2016. November 03. 07:44, csütörtök | Belföld

Brókerbotrány - Tagadta bűnösségét az elsőrendű vádlott

Javarészt tagadta bűnösségét és több vádpont ejtését kérte az ügyésztől S. István elsőrendű vádlott a Hungária Értékpapír Zrt. ügyében sokmilliárdos csalás,

Megszökött egy vádlott az ítélethirdetés előtt
2016. Június 10. 13:26, péntek | Kék hírek

Megszökött egy vádlott az ítélethirdetés előtt

A Ráckevei Járásbíróság elfogató parancsot adott ki azzal a vádlottal szemben, aki az ítélethirdetés előtt kisétált a bíróság épületéből csütörtökön

Ítélethirdetés előtt öngyilkosságot kísérelt meg egy vádlott Miskolcon
2016. Március 31. 07:54, csütörtök | Kék hírek

Ítélethirdetés előtt öngyilkosságot kísérelt meg egy vádlott Miskolcon

Ítélethirdetés előtt, feltehetően öngyilkossági szándékkal gyógyszereket szedett be egy emberöléssel vádolt nő a Miskolci Törvényszék mosdójában szerdán. A nőt kórházba vitték - közölte a BorsodOnline.

Spanyolországban először került a vádlottak padjára a királyi család egyik tagja
2016. Március 04. 07:40, péntek | Külföld

Teljes mértékben hisz férje, a közpénzek elsikkasztásával vádolt Inaki Urdangarin ártatlanságában Krisztina, a spanyol király nővére, akit csütörtökön hallgatott meg az ügyben eljáró Palma de Mallorca-i bíróság.

Iszapömlés - Felmentették a vörösiszapper valamennyi vádlottját
2016. Január 28. 10:46, csütörtök | Belföld

Iszapömlés - Felmentették a vörösiszapper valamennyi vádlottját

Bűncselekmény hiányában felmentette a vörösiszapper mind a tizenöt vádlottját első fokon a Veszprémi Törvényszék csütörtökön.

Jogerősen tizenegy évre ítéltek egy kiskunfélegyházi férfit élettársa meggyilkolása miatt
2015. November 11. 13:43, szerda | Helyi

Jogerősen tizenegy év börtönbüntetéssel sújtotta a Szegedi Ítélőtábla szerdán azt a kiskunfélegyházi férfit, aki 2012 decemberében meggyilkolta élettársát.

Adócsalás miatt börtönbe kell mennie egy kiskunfélegyházi autókereskedőnek
2015. Szeptember 09. 17:44, szerda | Helyi

Adócsalás miatt börtönbe kell mennie egy kiskunfélegyházi autókereskedőnek

Jogerősen három és fél év börtönbüntetéssel sújtott a Szegedi Ítélőtábla szerdán egy kiskunfélegyházi autókereskedőt.

Nem kerül börtönbe a nagyanyját megölő lajosmizsei férfi
2015. Április 23. 09:49, csütörtök | Helyi

Nem kerül börtönbe a nagyanyját megölő lajosmizsei férfi

Jogerős ítélet született a nagyanyját meggyilkoló lajosmizsei férfi büntetőperében: a Kecskeméti Törvényszék szerdán elrendelte a vádlott kényszergyógykezelését.