2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Szimpátiatüntetés a magyar kormány migrációs politikája mellett Prágában
2015. Szeptember 29. 07:11, kedd | Külföld

Szimpátiatüntetés a magyar kormány migrációs politikája mellett Prágában

Európát, illetve a kereszténységen és a görög-római kultúrán alapuló európai hagyományokat védik ma a magyarok azzal, hogy megpróbálják megállítani az Európába irányuló menekülthullámot

Több ezren tüntetnek Pozsonyban Európa
2015. Június 21. 04:00, vasárnap | Külföld

Több ezren tüntetnek Pozsonyban Európa "iszlamizálódása" és az EU menekültpolitikája ellen

Több ezer fős tömeg gyűlt össze Pozsony belvárosában, a Szlovák Nemzeti Felkelés terén szombat délután, hogy Európa állítólagos iszlamizálódása és az Európai Unió menekültpolitikája ellen tüntessen.

Szoptató anyák lepték el a Nyugati téri McDonald'sot
2015. Május 23. 10:00, szombat | Bulvár

Szoptató anyák lepték el a Nyugati téri McDonald'sot

Szoptatós flashmobbal tiltakoztak az anyák az ellen, hogy szerdán kiküldtek az étteremből egy szoptató nőt.

Petíciókat adtak át az államtitkárnak a tüntető egészségügyi dolgozók
2015. Május 13. 07:18, szerda | Belföld

Petíciókat adtak át az államtitkárnak a tüntető egészségügyi dolgozók

Petíciókat adtak át tüntető egészségügyi dolgozók Budapesten az egészségügyi államtitkárnak, amelyben egyebek mellett szakdolgozói életpályamodellt, béremelést és megfelelő finanszírozást követeltek.

Temették a Fideszt a tüntetők
2015. Január 03. 07:00, szombat | Belföld

Temették a Fideszt a tüntetők

Új köztársaságot, alkotmányt, képviseleti demokráciát követeltek az Operaház előtt felszólaló szónokok, akik szerint már azon kell gondolkodni, hogyan építsék újra az országot a Fidesz bukása után.

Kormányellenes tüntetés - képekben
2015. Január 03. 06:34, szombat | Belföld

Kormányellenes tüntetés - képekben

Több ezren gyűltek össze a MostMi: Új országot építünk! elnevezésű civil szerveződés felhívására az Opera előtt, hogy tiltakozzanak a kormány politikája ellen.

Óriási tüntetésre készül Budapest
2015. Január 02. 14:25, péntek | Belföld

Óriási tüntetésre készül Budapest

10 ezren jelezték vissza a Facebookon, hogy részt vesznek a mai, délután 6 órakor kezdődő demonstráción. Közlekedési káosz várható a helyszínen.

Tízezrek tüntettek a Közfelháborodás napján
2014. November 18. 05:04, kedd | Belföld

Tízezrek tüntettek a Közfelháborodás napján

Kemény kormányellenes beszédekkel, több mint tízezres tömeggel, majd órákig tartó huzavonával telt a Közfelháborodás napjának hívott tüntetés Budapesten.

November 17-én TÜNTETÉS!
2014. November 16. 12:30, vasárnap | Belföld

November 17-én TÜNTETÉS!

A Kossuth térre vonulnak ismét a tüntetők, akik 2014. november 17-én 18 órától hangot adnak a korrupt kormánnyal szembeni elégedetlenségüknek

Több ezren tüntettek Budapesten
2014. November 10. 06:30, hétfő | Belföld

Több ezren tüntettek Budapesten

Több ezren tüntettek Vida Ildikó és a NAV-vezetők leváltásért a budapesti József Nádor téren. Vágó Gábor volt LMP-s politikus ultimátumot intézet kormányhoz és a NAV vezetőihez.

Lefújták az esti netadós tüntetést
2014. November 02. 14:42, vasárnap | Belföld

Lefújták az esti netadós tüntetést

Elnapolta a vasárnap estére beharangozott fővárosi tüntetését a Nem Némulunk El Facebook-csoport.

Békés felvonulás Félegyházán az internetadó ellen
2014. Október 28. 18:42, kedd | Helyi

Békés felvonulás Félegyházán az internetadó ellen

Ma (október 28-án) 18 órakor a FIDESZ Székháza előtt megközelítőleg 100 félegyházi lakos gyűlt össze, hogy hangot adjon az internetadó elleni tiltakozásának.