2024. május 3, péntek - Tímea

Születés Hete a Könyvtárban
2015. Május 05. 16:00, kedd | Helyi

Születés Hete a Könyvtárban

Ezen jeles alkalomból kibővített Betűbölcsi keretében várták az Érdeklődőket ma (május 5-én) 9:30-tól a Petőfi Sándor Városi Könyvtárba.

Babakocsitorna
2015. Március 14. 12:00, szombat | Helyi

Babakocsitorna

A mozgásra szülés után pár héttel már szükségünk van, mint ahogy a kikapcsolódásra, társasági életre is.

Büszkén tekinthetünk tornászlányainkra
2015. Január 29. 08:17, csütörtök | Helyi sport

Büszkén tekinthetünk tornászlányainkra

Január 28-án rendezték meg a torna Diákolimpiai megyei döntőjét Kecskeméten, ahol újabb nagyszerű és értékes eredmények születtek a jövőre nézve a kiskunfélegyházi tornász lányoktól.

Újra a Fortuna csapata nyerte a tornát
2014. December 22. 08:33, hétfő | Helyi sport

Újra a Fortuna csapata nyerte a tornát

A hétvégén zajlott le Kiskunfélegyházán a Darvas József Általános Iskolában az idei Karácsony Kupa teremlabdarúgó torna. A színvonalas torna sok jó mérkőzést hozott.

A Fortuna vitte haza az idei Mikulás Kupát
2014. December 07. 23:31, vasárnap | Helyi sport

A Fortuna vitte haza az idei Mikulás Kupát

Teremlabdarúgó tornát rendeztek a hétvégén Mikulás Kupa elnevezéssel városunkban. A megmérettetésen a legjobbnak a Fortuna csapata bizonyult, a második helyen a Kunszállás, míg a harmadikon a Spillerek végeztek.

Tornászlányok sikere a budapesti OB-n
2014. November 12. 16:40, szerda | Helyi sport

Tornászlányok sikere a budapesti OB-n

Kiváló eredményeket értek el a Jövő Bajnokai DSE tornaszakosztályának versenyzői a "Zsebibaba" országos bajnokságon, amit november 9-én Budapesten rendeztek meg.

Egyhetes táborban oktatják az asztaliteniszező fiatalokat
2014. Augusztus 11. 15:13, hétfő | Helyi sport

Egyhetes táborban oktatják az asztaliteniszező fiatalokat

Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is nemzetközi asztalitenisz tábornak ad otthont Félegyháza.

Kosárlabda megatorna volt a hétvégén a városunkban!
2014. Április 16. 09:08, szerda | Helyi sport

Kosárlabda megatorna volt a hétvégén a városunkban!

A régi hangulatot hozták vissza azok a senior játékosok, akik a szívükben hordják a kosárlabda szeretetét.

Emléktorna Csikós József „Csiki” tiszteletére
2014. Január 13. 16:47, hétfő | Helyi sport

Emléktorna Csikós József „Csiki” tiszteletére

Második alkalommal rendezni meg a Csikós József Emléktornát a Kiskunfélegyházi HTK.

Ingyenes tartásjavító torna indult a kórházban
2013. November 08. 12:06, péntek | Helyi

Ingyenes tartásjavító torna indult a kórházban

Napjainkban a gyermekek jelentős részénél alakulnak ki csont és ízületi megbetegedések. A tartási rendellenességek, a gerincferdülés a leggyakrabban előforduló orthopediai elváltozások.

Hallottál már az oxigén tornáról?
2013. Június 22. 17:00, szombat | Sport

Hallottál már az oxigén tornáról?

Az Oxigén tornával segít az állóképességünk, közérzetünk, legyengült testünk kondicionálásában. Érdemes kipróbálni!

2012. Május 31. 07:17, csütörtök | Sport

Halálcsoportba került a férfi kézilabda-válogatott

A magyar férfi kézilabda-válogatott a spanyol, a horvát, a szerb, a dán és a dél-koreai csapattal került azonos csoportba a londoni olimpián.