2024. május 4, szombat - Mónika

Félegyházi természettudós csemeték eredményei
2016. Május 17. 08:27, kedd | Helyi

Félegyházi természettudós csemeték eredményei

Az idei tanévben nyolcadik alkalommal került megrendezésre a Dr. Csizmazia György Regionális Természettudományi Emlékverseny a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskolában 2016. április 18-án.

Eredmények a Varjú Lajos Természettudományi Emlékversenyen
2016. Május 16. 12:00, hétfő | Helyi

Eredmények a Varjú Lajos Természettudományi Emlékversenyen

A kecskeméti Arany János Általános Iskola 23. alkalommal rendezte meg a Varjú Lajos Természettudományi Emlékversenyt 2016. március 22-én.

Az ürge lett az év emlőse
2015. Január 22. 16:00, csütörtök | Helyi

Az ürge lett az év emlőse

Már második alkalommal hirdeti meg az „év emlőse” rendezvénysorozatot a VADONLESŐ Program. Céljuk, hogy minden évben más és más őshonos emlősállatunkra hívják fel a figyelmet.

Szakmai nap a Móra Ferenc Gimnázium megújult laborjában
2014. Február 21. 12:55, péntek | Helyi

Szakmai nap a Móra Ferenc Gimnázium megújult laborjában

Természettudományos szakmai nap kezdődött ma (február 21-én) a „Természettudományos oktatás módszertanának és eszközrendszerének megújítása” című program keretében a Móra Ferenc Gimnázium laboratóriumában.