2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Kitolódik a kapuzárás!
2015. Október 21. 15:55, szerda | Helyi

Kitolódik a kapuzárás!

A Kiskunfélegyháza Városfenntartó és Szolgáltató Költségvetési Szervezetén (VSZKSZ) ezúton tájékoztatja a temetőbe látogatókat, hogy a közelgő ünnepre való tekintettel változik a temetők nyitva tartása.

Felhívás a sírhelyek megváltásáról
2015. Október 19. 12:17, hétfő | Helyi

Felhívás a sírhelyek megváltásáról

Felhívjuk az érdekeltek figyelmét, hogy a lejárt sírhelyek újraváltása céljából V.SZ.K.SZ. Temetkezési részlegét felkeresni szíveskedjenek és gondoskodjanak a sírhelyek újraváltásáról.

Változott a Felső-temető nyitva tartása!
2015. Június 15. 09:27, hétfő | Helyi

Változott a Felső-temető nyitva tartása!

A nyári kánikula miatt sokan késő estére tervezik a temetőlátogatást. Az Alsótemető nincs bekerítve, a Felsőtemetőben viszont szemmel kell tartani a nyitva tartási időt.

Mindszentek, Halottak napja Bács-Kiskun megyében is
2014. Október 28. 14:58, kedd | Helyi

Mindszentek, Halottak napja Bács-Kiskun megyében is

Fokozott rendőri jelenléttel biztosítják Bács-Kiskun megyében is a megemlékezést.

Ötmilliót költenek a Felsőtemetőre
2013. November 02. 12:22, szombat | Helyi

Ötmilliót költenek a Felsőtemetőre

Új, a koporsós temetésekre alkalmas területet alakítanak ki a Felsőtemető északi felében

Halottaira, elesett hőseire emlékezett a város
2013. November 01. 16:33, péntek | Helyi

Halottaira, elesett hőseire emlékezett a város

A Hősök Parkjában, az I. világháborús emlékműnél kezdődött október 31-én a városi megemlékezés

Halottak napja
2013. November 01. 11:36, péntek | Helyi

Halottak napja

A katolikusok november 2-án tartják, a szenvedő Egyház ünnepe, a Mindenszentek főünnepet követő ünnepnap.

Felkészültek a félegyházi temetők a Halottak Napjára
2013. Október 31. 17:38, csütörtök | Helyi

Felkészültek a félegyházi temetők a Halottak Napjára

Meghosszabbított nyitva tartással várják a város temetői az emlékezőket Mindenszentek és a Halottak Napján.

Elhunyt szeretteinkre emlékezünk
2013. Október 30. 14:52, szerda | Helyi

Elhunyt szeretteinkre emlékezünk

A Bács-Kiskun megyei rendőrök felkészültek, segítenek a balesetek és a bűncselekmények megelőzésében az ünnep alatt is.

Idén is őrzi a temetők rendjét a polgárőrség
2013. Október 25. 16:44, péntek | Helyi

Idén is őrzi a temetők rendjét a polgárőrség

Idén tizenhetedik alkalommal szervez őrzővédő akciót a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Polgárőr Egyesület a város temetőiben a Halottak napi hétvégén

2012. Május 30. 07:25, szerda | Bulvár

Eladó Elvis Presley kriptája

Árverésre kerül az a sírhely, ahova 1977-ben eltemették Elvis Presley-t.

2012. Május 25. 14:03, péntek | Belföld

A temetőkben szedett díjakról

Csak a törvényben megnevezett jogcímeken szedhető díj a temetőkben. A temető üzemeltetője ezeken felül semmi másért nem kérhet pénzt – állapította meg átfogó vizsgálatának végén az ombudsman.