2024. április 25, csütörtök - Márk

Félegyházi gyanúsított a kecskeméti kábítószeres ügyben
2013. Augusztus 12. 12:38, hétfő | Helyi

Félegyházi gyanúsított a kecskeméti kábítószeres ügyben

Egy kecskeméti, egy szabadszállási, egy kiskunfélegyházi, valamint egy ceglédi lakos is előzetes letartóztatásban.

Félre akarta vezetni a biztosítót
2013. Augusztus 12. 11:16, hétfő | Helyi

Félre akarta vezetni a biztosítót

Vádemelési javaslatot tesz a rendőrség az ellen az 56 éves kiskunfélegyházi nő ellen, aki több alkalommal biztosítókat akart félrevezetni és így pénzhez jutni

Gázolajjal trükközött
2013. Augusztus 10. 10:00, szombat | Helyi

Gázolajjal trükközött

A rendőrség vádemelési javaslatot tesz az ellen az esztergomi férfi ellen, aki négy férfitől csalt ki pénzt olcsó gázolaj ígéretével

Kiskunfélegyházán fogták el a zaklatót
2013. Augusztus 08. 15:59, csütörtök | Helyi

Kiskunfélegyházán fogták el a zaklatót

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya 2013. augusztus 7-én őrizetbe vette R. Róbert 41 éves kiskunfélegyházi lakost

Mezőőri segítséggel kerültek rendőrkézre az alumínium tolvajok
2013. Augusztus 02. 11:50, péntek | Helyi

Mezőőri segítséggel kerültek rendőrkézre az alumínium tolvajok

A szolgálatban lévő mezőőr július 31-én délelőtt Kiskunfélegyháza külterületén a Csójosi úton haladt motorkerékpárral, amikor egy tanyánál egy elektromos kerékpárra figyelt fel, amelyen alumínium lemezek voltak.

Eperpálinkától a felfújható úszómedencéig
2013. Augusztus 02. 10:42, péntek | Helyi

Eperpálinkától a felfújható úszómedencéig

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság nyomozói elfogták azokat a sorozatbetörőket, akik már hetek óta az ún. „Selymes” körzet hobbiházait fosztogatták

Gázolajat loptak a Románok
2013. Július 31. 11:22, szerda | Helyi

Gázolajat loptak a Románok

Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt vette őrizetbe a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya C. C. 22 éves és L. L. 18 éves román állampolgárokat

Magyar Nagydíj - Bűnügyi szempontból nyugodtan telt a négy nap a Hugaroringen
2013. Július 29. 14:34, hétfő | Belföld

Magyar Nagydíj - Bűnügyi szempontból nyugodtan telt a négy nap a Hugaroringen

Mintegy 1500 rendőr vett részt az elmúlt négy napban Mogyoródon a 28. Forma-1-es Magyar Nagydíj biztosításában, főként a forgalomirányításban.

Milliókat csaltak ki idősektől Zalában és Vasban
2013. Július 29. 14:10, hétfő | Kék hírek

Milliókat csaltak ki idősektől Zalában és Vasban

Csak a lebukásuk előtti napokban 200 telefonhívást bonyolított le egy fiatal nő, aki két férfi társával milliókat csalt ki idős zalai és Vas megyei áldozataitól, azt állítva, hogy a hívottak hozzátartozója súlyos beteg.

Drogterjesztőket fogtak el Budapesten
2013. Július 26. 08:47, péntek | Kék hírek

Drogterjesztőket fogtak el Budapesten

Őrizetbe vettek a fővárosban hét embert, akik ellen kereskedéssel elkövetett, kábítószerrel való visszaélés gyanúja miatt indult eljárás - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.

Keserves idők járnak a lomisokra
2013. Július 25. 16:54, csütörtök | Belföld

Keserves idők járnak a lomisokra

Immár lopásnak minősül, ha valaki elvisz valamit a házak elé kitett lomkupacokból.

Romagyilkosságok - Augusztus 6-án hirdetnek elsőfokú ítéletet
2013. Július 24. 09:36, szerda | Kék hírek

Romagyilkosságok - Augusztus 6-án hirdetnek elsőfokú ítéletet

Augusztus 6-ára tűzte ki az elsőfokú ítélet kihirdetését a romák elleni, hat halálos áldozatot követelő támadások ügyében a Budapest Környéki Törvényszék szerdán.