2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2013. Szeptember 05. 09:04, csütörtök | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Forgalomkorlátozások szeptember 4-22. között

Felhívjuk a kiskunfélegyházi autósok, gépjárművezetők, illetve Kiskunfélegyházán szeptember hónapban közlekedő gépjárművezetők figyelmét az alábbi forgalomkorlátozásokra, és tisztelettel kérjük őket, hogy azokat szíveskedjenek figyelembe venni, és annak megfelelően közlekedni, ill. megválasztani az útvonalukat.

XV. Kiskunfélegyházi Libafesztivál

Szeptember 4. szerda 20 h-tól:

- Zrínyi u. Kossuth u. felöli elején a parkolók – Spar áruház mellett – lezárásra kerülnek.
- Kossuth u. – Szent János tér sarkán a Raiffeisen Bank előtti parkoló lezárásra kerül.
A lezárások szeptember 8. vasárnap kb. 14 h-ig tartanak.

Szeptember 5. csütörtök

7.30 h-tól a Kossuth u. az 5-ös főúttól a Zrínyi u.-ig lezárásra kerül, a lezárás a Kazinczy u. és a Mártírok útja elejére is kiterjed.
A lezárás szeptember 8. vasárnap kb. 14 h-ig tart.

Szeptember 7. péntek

Kb. 23 h-tól a Kazinczy u. a Korona u.-ig és a Korona u. teljes szélességben lezárásra kerül.
(A szervizúton a kétirányú forgalom biztosítva lesz, de a járdán történő parkolás itt is tilos lesz.)
A lezárás szeptember 8. vasárnap kb. 12 h-ig tart.

Szüreti felvonulás

Szeptember 21. szombat

A felvonulók Haleszból indulnak kb. 10 órakor és a Majsai úton jönnek be egészen a Kossuth utcai sarokig rendőri felvezetéssel. Ezért ebben az időszakban az erre közlekedőket kérjük, hogy a felvonulókra fokozottan szíveskedjenek ügyelni, mert ezen a szakaszon lezárásokra és korlátozásokra nem kerül sor!

11.00 – 12.30 óra között lezárásra kerül a Kossuth utca Izsáki út – 5-ös főút közötti szakasza.

Az 5-ös főúton a Kossuth utca – Korona utcai szakaszon kb. 11.30-12.30 óra között, illetve a Kossuth utca – Bercsényi utcai szakaszon, valamint a Bercsényi utcán és az Izsáki úton kb. 12.30-13.00 óra között szakaszos forgalomkorlátozásokra kerül sor a felvonulók visszatérésének biztosítására.
A fogatok várakozásának biztosítására a Korona utca északi parkolósávja a buszmegállóig, illetve a Kazinczy utca Polgármesteri Hivatal oldali parkoló sávja várhatóan lezárásra kerül előző nap – péntek – este 20 órától szombat 13 óráig.

Autómentes Nap

Szeptember 22. vasárnap

Kossuth utca Izsáki út – 5-ös főút közötti szakasza 8-18 óra között lezárásra kerül az Autómentes Nap alkalmából.
A buszok, mentők behajtása biztosított lesz.

Szíves megértésüket és türelmüket köszönjük!

2024. Április 20. 08:00, szombat | Helyi

Mozogj sokat, érezd jól magad

„Mozogj sokat, érezd jól magad” mottóval szervezte meg az MDSZ a Diákolimpia Junior Fesztivált 2024. április 17-én a Kész Aréna Sportcsarnokban az I. és II. korcsoportos gyerekeknek.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén