2024. április 18, csütörtök - Andrea

Emberölésre felbujtással gyanúsítják Gyárfás Tamást
2018. Április 18. 07:27, szerda | Belföld

Emberölésre felbujtással gyanúsítják Gyárfás Tamást

Gyanúsítotti kihallgatását követően bűnügyi őrizetbe vették Gyárfás Tamás volt úszószövetségi elnököt és médiavállalkozót Fenyő János médiavállalkozó meggyilkolásának ügyében

Rablás miatt keresik
2018. Április 09. 15:22, hétfő | Helyi

Rablás miatt keresik

A kiskunfélegyházi rendőrök az állampolgárok segítségét kérik az ismeretlen férfi azonosításához.

Zombiszerűen viselkedő mosómedvék után nyomoz az ohiói rendőrség
2018. Április 06. 12:49, péntek | Bulvár

Zombiszerűen viselkedő mosómedvék után nyomoz az ohiói rendőrség

Az elmúlt három hétben tucatnyi telefonhívás érkezett a youngstowni rendőrséghez, a panaszosok különösen, olykor fenyegetően viselkedő mosómedvékről számoltak be.

Nyomozás indult a szerda hajnali metróbaleset miatt
2018. Február 07. 19:46, szerda | Belföld

Nyomozás indult a szerda hajnali metróbaleset miatt

Gyanúsítottként hallgattak ki két embert az Astoria és a Blaha Lujza tér között szerda hajnalban történt metróbaleset miatt indult nyomozás során - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a honlapján.

U2 koncert jegyeladásai miatt nyomoz a spanyol rendőrség
2018. Február 02. 18:03, péntek | Külföld

U2 koncert jegyeladásai miatt nyomoz a spanyol rendőrség

Rendőrségi vizsgálatot kezdeményez a spanyol kultuszminiszter a világhírű ír U2 zenekar madridi koncertjegyeinek visszaélésszerű értékesítése miatt.

Újabb gyanúsított után nyomoz az FBI a Las Vegas-i tömeggyilkosság ügyében
2018. Január 20. 11:19, szombat | Külföld

Újabb gyanúsított után nyomoz az FBI a Las Vegas-i tömeggyilkosság ügyében

A Szövetségi Nyomozó Iroda (FBI) újabb gyanúsított után indított nyomozást a tavaly októberi Las Vegas-i tömeggyilkosság ügyében. A hírt Joe Lombardo, Clark megye seriffje jelentette be pénteki sajtókonferenciáján.

Vádat emelnek az egyéves gyerekét halálra verő nő ügyében
2017. December 19. 08:28, kedd | Belföld

Vádat emelnek az egyéves gyerekét halálra verő nő ügyében

Vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást a Pest megyei nyomozók az ellen a 32 éves ceglédi nő ellen, aki a gyanú szerint halálra verte egyéves gyermekét.

Vádemeléssel folytatódik a két fiatal halálát okozó száguldozó ügye
2017. November 19. 09:34, vasárnap | Belföld

Vádemeléssel folytatódik a két fiatal halálát okozó száguldozó ügye

Vádemelési javaslattal zárták le a rendőrök annak a férfinak az ügyét, aki a Szentendrei úton két fiatal férfi halálát okozta egy balesetben idén márciusban - tudatta a budapesti főkapitányság vasárnap a police.hu-n.

21 év után zárták le a nyomozást a félegyházi gyilkossági ügyében
2017. November 16. 12:34, csütörtök | Helyi

21 év után zárták le a nyomozást a félegyházi gyilkossági ügyében

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya egy 1996-ban Kiskunfélegyházán történt emberölés bűntett miatt indított nyomozást zárt le sikeresen.

Költségvetési csalás miatt nyomoznak az egyik nagy internetes áruháznál
2017. November 15. 05:02, szerda | Belföld

Költségvetési csalás miatt nyomoznak az egyik nagy internetes áruháznál

Az adóhivatal és a nyomozó iroda munkatársai ellenőrzik a Mall.hu internetes áruház telephelyét, a vevői megrendeléseket egyelőre nem tudja teljesíteni a cég.

Nyolc ember ellen indult eljárás Franciaországban politikusok és mecsetek elleni merénylettervek miatt
2017. Október 23. 04:59, hétfő | Külföld

Nyolc, szélsőjobboldali körökhöz tartozó ember, köztük három kiskorú ellen indult eljárás politikusok és muzulmán vallási helyek elleni merénylettervek miatt - közölte a párizsi ügyészség.

Rablás után kerékpárlopás
2017. Október 07. 16:26, szombat | Helyi

Rablás után kerékpárlopás

A kiskunfélegyházi nyomozók 5 órán belül elfogták a bűncselekmények elkövetésével gyanúsítható férfit.