2024. április 27, szombat - Zita

Munkarend változás!
2015. December 11. 12:09, péntek | Helyi

Munkarend változás!

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Városfenntartó és Szolgáltató Költségvetési Szervezetnél 2015. december 23. (szerda) napjától 2015. december 31. (csütörtök) napjáig az ügyfélfogadás szünetel.

Tájékoztató az üzletek vasárnapi zárva tartásáról
2015. November 23. 11:11, hétfő | Helyi

Tájékoztató az üzletek vasárnapi zárva tartásáról

A nyitvatartási időben történő változást minimum 8 nappal előtte be kell jelenteni a Polgármesteri Hivatalban – írásban.

Kitolódik a kapuzárás!
2015. Október 21. 15:55, szerda | Helyi

Kitolódik a kapuzárás!

A Kiskunfélegyháza Városfenntartó és Szolgáltató Költségvetési Szervezetén (VSZKSZ) ezúton tájékoztatja a temetőbe látogatókat, hogy a közelgő ünnepre való tekintettel változik a temetők nyitva tartása.

HULLADÉKGAZDÁLKODÁSI TÁJÉKOZTATÓ
2015. Szeptember 21. 15:21, hétfő | Helyi

HULLADÉKGAZDÁLKODÁSI TÁJÉKOZTATÓ

Változott a FBH-NP Nonprofit KFT Kiskunfélegyháza településen működtetett ügyfélszolgálati irodájának nyitva tartása és elérhetősége

Igazgatási szünet és az augusztus 20-i ünnepnaphoz kapcsolódó munkarend változás a Polgármesteri Hivatalban
2015. Július 13. 15:25, hétfő | Helyi

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatalban 2015. július 27. (hétfő) napjától 2015. augusztus 7. (péntek) napjáig igazgatási szünetet tartunk.

Vasárnapi nyitvatartási engedély
2015. Március 23. 14:38, hétfő | Helyi

Vasárnapi nyitvatartási engedély

Egy új kormányrendelet részletesen szabályozza a kiskereskedelmi szektorban történő vasárnapi munkavégzési tilalomtól eltérő nyitva tartás engedélyezésének feltételeit.

Igazgatási szünet a polgármesteri hivatalban
2013. December 10. 10:32, kedd | Helyi önkormányzati

Igazgatási szünet a polgármesteri hivatalban

Az igazgatási szünet alatt a Polgármesteri Hivatalban elsősorban az anyakönyvi ügyintézés céljára az alábbi időpontokban lesz ügyelet:

Ügyfélszolgálatok rendkívüli nyitvatartása
2013. Augusztus 17. 10:20, szombat | Helyi

Ügyfélszolgálatok rendkívüli nyitvatartása

A 2013. augusztus 19-i munkaszüneti nap körüli munkarend áthelyezés miatt, az alábbi rendkívüli nyitvatartási időben várják ügyfeleiket:

2012. Május 21. 14:05, hétfő | Belföld

Ma éjfélig kell elküldeni az adóbevallást

Ma éjfélig lehet benyújtani a személyi jövedelemadó bevallásokat a tavalyi évről, és befizetni az adót. A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV), valamint a Magyar Posta meghosszabbított nyitva tartással várja az ügyfeleket.