2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Hosszított nyitva tartás lesz a NAV központi ügyfélszolgálatain
2021. Május 19. 06:27, szerda | Belföld

Hosszított nyitva tartás lesz a NAV központi ügyfélszolgálatain

Hosszított nyitva tartás lesz a NAV központi ügyfélszolgálatain csütörtökön - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) kedden az MTI-vel.

Pünkösd vasárnap is nyitva lesz a piac
2020. Május 29. 10:17, péntek | Helyi

Pünkösd vasárnap is nyitva lesz a piac

Tájékoztatjuk a Tisztelt lakosságot, hogy 2020. május 31-én, vasárnap (Pünkösd vasárnap) a kiskunfélegyházi piac NYITVA tart.

Újraindítjuk a várost
2020. Május 04. 11:25, hétfő | Helyi

Újraindítjuk a várost

Tisztelt Félegyháziak! A mai naptól a védekezés új szakaszba lép nemcsak országban, hanem városunkban is. A helyi változásokról az alábbiakban olvashatnak:

Nyitva maradhatnak a virágboltok a hosszú hétvégén
2020. Április 30. 12:00, csütörtök | Belföld

Nyitva maradhatnak a virágboltok a hosszú hétvégén

Az Agrárminisztérium kezdeményezésére, az anyák napja miatt a hosszú hétvégére feloldják a virágboltok nyitva tartására vonatkozó korlátozásokat

Csökken a hétvégenként nyitva tartó posták száma
2020. Március 28. 05:00, szombat | Belföld

Csökken a hétvégenként nyitva tartó posták száma

A veszélyhelyzethez igazodva március 28-tól visszavonásig csökken a szombaton nyitva tartó posták száma, vasárnaponként pedig mind zárva lesz - közölte a Magyar Posta pénteken az MTI-vel.

Meddig lesznek nyitva a boltok december 24-én?
2019. December 21. 10:40, szombat | Helyi

Meddig lesznek nyitva a boltok december 24-én?

Az üzletek december 24-én általában délig, illetve 14 óráig várják a vásárlókat, december 31-én viszont akár 18-ig is nyitva tartanak

Rendkívüli nyitva tartás van a kormányablakokban és okmányirodákban
2019. Október 12. 08:01, szombat | Belföld

Rendkívüli nyitva tartás van a kormányablakokban és okmányirodákban

Szombaton és vasárnap rendkívüli nyitvatartás van a kormányablakokban, okmányirodákban, hogy a lejárt személyi okmányok helyett újakat igényelhessenek a választópolgárok.

Csendes órák a Félegyházi Parkfürdőben
2019. Június 14. 12:55, péntek | Helyi

Csendes órák a Félegyházi Parkfürdőben

2019. június 17-től minden második hétfőn délelőtt 8-12 óra között csendes órákat biztosít a Kiskunfélegyházi Parkfürdő kedvezve az autista és más fogyatékkal élő vendégeknek és családtagjainak.

Rendkívüli nyitva tartás van a kormányablakokban és okmányirodákban a hétvégén
2019. Május 25. 07:37, szombat | Belföld

Rendkívüli nyitva tartás van a kormányablakokban és okmányirodákban a hétvégén

Tekintettel az európai parlamenti (EP-) választásra, rendkívüli nyitva tartás van a hétvégén a kormányablakokban, okmányirodákban, hogy a lejárt személyi okmányok helyett újakat igényelhessenek a választópolgárok.

Piac ünnepi nyitva tartása
2018. Október 22. 16:35, hétfő | Helyi

Piac ünnepi nyitva tartása

A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. felhívja a lakosság figyelmét, hogy Kiskunfélegyházán 2018. október 23-án, kedden a piac nyitva tart.

Május 1-jén, kedden nyitva lesz a piac
2018. Április 30. 09:20, hétfő | Helyi

Május 1-jén, kedden nyitva lesz a piac

Tájékoztatjuk a kedves Vásárlókat, hogy a Kiskunfélegyházi Piac 2018. május 1-jén, kedden 5-13 óráig nyitva tart.

Pünkösd vasárnap nyitva lesz a piac
2017. Június 02. 11:59, péntek | Helyi

Pünkösd vasárnap nyitva lesz a piac

Tájékoztatjuk a kedves Vásárlókat, hogy a kiskunfélegyházi Zöldség-Gyümölcs Piac 2017. június 4-én, vasárnap nyitva tart.