2024. április 28, vasárnap - Valéria

Szeptembertől iskolaőrök felügyelhetik a rendet a nevelési-oktatási intézményekben
2020. Július 04. 05:00, szombat | Belföld

Szeptembertől iskolaőrök teljesíthetnek szolgálatot az állami köznevelési és szakképzési intézményekben - döntött pénteken az Országgyűlés.

2016. Szeptember 24. 18:00, szombat | Helyi

Így neveld a kiskutyádat!

Köznevelési kerekasztal - a civil platform követelései szerepelnek a munkacsoportok témái között
2016. Március 06. 06:00, vasárnap | Belföld

A civil közoktatási platform követelései szerepelnek a köznevelési kerekasztal munkacsoportjainak témái között - reagált az Emberi Erőforrások Minisztériuma a szerveződés 12 pontjára.

38 milliárdos pluszforrást kap a Klik
2016. Február 28. 05:00, vasárnap | Belföld

38 milliárdos pluszforrást kap a Klik

A kormány összesen 38 milliárd forintos pluszforrást biztosít a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ (Klik) számára, ez magában foglalja a 17 milliárdos adósság konszolidációját is

2015. November 21. 14:00, szombat | Helyi

A szülők hibájából szorong a gyerekek többsége
2015. Augusztus 13. 10:11, csütörtök | Helyi

A szülők hibájából szorong a gyerekek többsége

A szakemberek szerint egyre több a szorongással küzdő gyerek Magyarországon. A csemeték sok esetben csak tünethordozók, semmi bajuk nem lenne, ha a szülők nem plántálnák beléjük saját félelmüket.

A család örökérvényű érték
2015. Április 22. 12:11, szerda | Helyi

A család örökérvényű érték

Minikonferenciát tart ma (április 22-én) 10 órától a Nagycsaládosok Kiskunfélegyházi Szervezete a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Családi életre nevelés
2015. Február 17. 15:36, kedd | Helyi

Családi életre nevelés

Ez volt a mai (február 17.) Betűbölcsi témája a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban. A baba-mama foglalkozáson Néma Attiláné Ella tartott interaktív előadást.

Neked csak egy mondat, de a gyereknek örök sérülés lehet
2014. December 25. 15:00, csütörtök | Helyi

Neked csak egy mondat, de a gyereknek örök sérülés lehet

Ezt ne mondd az ünnepek táján a gyereknek! A kicsiknek az ünnep csupa varázslat, ne változtasd rémálommá!

Minden gyermeket fogadtak a bölcsődék
2014. Szeptember 03. 09:51, szerda | Helyi

Minden gyermeket fogadtak a bölcsődék

Kiskunfélegyházán a bölcsődék minden beíratott gyermeket fogadni tudnak. A Darvas téri bölcsődében még három apróságnak van férőhelye.

2014. Június 07. 11:00, szombat | Életmód

2013. Augusztus 03. 10:55, szombat | Életmód

Így neveld a kiskutyádat!

Egy kutyakölyök érkezése a házhoz mindig nagy örömmel, sok-sok vidámsággal teli pillanattal ajándékozza meg a családot. A szelíd, végtelenül aranyos teremtmény azonnal a figyelem középpontjában áll. De vajon meddig?