2024. április 27, szombat - Zita

2015. Április 22. 12:11, szerda | Helyi
Forrás: Adrienn

A család örökérvényű érték

Minikonferenciát tart ma (április 22-én) 10 órától a Nagycsaládosok Kiskunfélegyházi Szervezete a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Program

• 9:55 Megjelentek köszöntése: Tarnóczki Sándorné (Megnyitó - Kállainé Vereb Mária könyvtárigazgató)
  • 10:00 „Aranyórák” - A születést követő órák eseményeinek rövid és hosszú távú hatásai - előadók: Andrek Andrea pszichológus (hipnoterapeuta, haptoterapeuta) és Gitidiszné Gyetván Krisztina, védőnő, laktációs- és perinatális szaktancsadó - Zuglói Egészségügyi Szolgálat, Budapest
  • 12:00 Szünet - vendéglátás péksüteménnyel, ásványvízzel
  • 12:30 Szerelem, felelős párkapcsolat címmel Kecskemét-Széchenyivárosi közösségépítő Egyesület (SZÉK) „Boldogabb családokért” családi életre nevelés programja (Előadók: Hortobágyiné dr. Nagy Ágnes, Bálint Klára, Déri Éva és Mészáros Krisztina)
  • 13:35 Kamaszkor: kamaszpanasz vagy felnőttpanasz? (Miskolci Szilvia: pedagógus, életpálya-mentor Furfangos Tehetségműhely)
  • 14:35 Ének hangszeres kísérettel
  • 14:45 Hogyan segíti a baba-mama csoport a családdá válást? ( Dr. Sinkó Melinda orvos, szoptatási tanácsadó, helyi vöröskereszt vezetője)
  • 15:15 Az iskolavédőnő tapasztalatai - Tarnóczki Sándorné védőnő

A rendezvény mindenki számára ingyenes és nyitott. A minikonferencia pedagógusok, felnőttápolás- és gondozás, gyermekápolás- és gondozás, szülészeti ellátás és a védőnői ellátás területén dogozók számára akkreditált pontszerző továbbképzés. A minikonferencia az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával valósul meg. A rendezvény végén a témába vágó könyvek közül lehet vásárolni.

A program főszervezője és levezetője: Tarnóczki Sándorné a Nagycsaládosok Kiskunfélegyházi Egyesületének elnöke.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok