2024. május 17, péntek - Paszkál

Taníttasd gyermeked a zene nyelvére!
2015. Május 18. 10:23, hétfő | Helyi

Taníttasd gyermeked a zene nyelvére!

Az Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola várja olyan gyerekek jelentkezését, akik kedvet éreznek a zene- és egyéb művészeti ágak tanulása iránt.

Zenés-táncos műsor csokorba kötve Anyák Napjára
2015. Május 13. 18:57, szerda | Helyi

Zenés-táncos műsor csokorba kötve Anyák Napjára

Ma (május 13-án) 17 órától a Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola alsó tagozatának Anyák napi hangversenyét láthatták a meghívott vendégek a Móra Ferenc Művelődési Központban.

Remekművek tárháza a Művelődési Házban
2015. Május 07. 17:58, csütörtök | Helyi

Remekművek tárháza a Művelődési Házban

A Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola Grafika és kerámia szakos diákjainak évzáró kiállítását csodálhatják meg a mai naptól (május 7.) a Móra Ferenc Művelődési Központban (Petőfi tér 1.)

Régi mesterségek, hagyományőrző mesterek
2014. Augusztus 22. 12:56, péntek | Helyi

Régi mesterségek, hagyományőrző mesterek

Népi mesterségek, kézimunkák, és művészetek kiállítására és vásárára invitálta az érdeklődőket augusztus 20-án a Vállalkozók Ipartestülete Szolgáltató Egyesülete a kiskunfélegyházi Ipartestület székházába.