2024. május 6, hétfő - Ivett

Halálos baleset Orosháza térségében
2017. Augusztus 13. 13:40, vasárnap | Belföld

Halálos baleset Orosháza térségében

Fának ütközött egy személyautó a 474-es úton, Orosháza térségében, a jármű vezetője a balesetben életét vesztette.

Importtilalmat vezettek be a magyar baromfira több országban
2016. November 08. 09:37, kedd | Helyi

Importtilalmat vezettek be a magyar baromfira több országban

A Békés megyében kimutatott madárinfluenza-vírus miatt több Európai Unión kívüli ország is megtiltotta az élőbaromfi és különböző baromfi termékek exportját az érintett megyéből vagy Magyarországról

Hamarosan vége a melegnek
2015. November 12. 15:41, csütörtök | Helyi

Hamarosan vége a melegnek

Ekkor tér vissza az igazi ősz. A hétvégén fokozatosan mérséklődik a nappali felmelegedés, általában már 20, helyenként 10 Celsius-fok alatt alakulnak majd a maximumértékek.

Még egy hétig lehet jelentkezni
2014. Október 14. 08:51, kedd | Belföld

Még egy hétig lehet jelentkezni

Még egy hétig lehet jelentkezni a Klebelsberg képzési ösztöndíjprogram idei pályázatára.

Elefántok fürödtek a Balatonban
2014. Július 14. 11:59, hétfő | Belföld

Elefántok fürödtek a Balatonban

Idén is megrendezésre került a Cirkuszok éjszakája. Szombaton Budapesten, Balatonfüreden, Balatonlellén és Siófokon várták a közönséget cirkuszi produkciókkal.

Egyre ismertebb a hungarikum mozgalom
2014. Május 15. 10:15, csütörtök | Belföld

Egyre ismertebb a hungarikum mozgalom

A tavalyi év meghatározó volt a hungarikum mozgalom számára, hiszen megkezdődhetett a nemzeti értékek és a hungarikumok gyűjtése.

Legendák 5. - Az ikrek faluja
2013. December 25. 18:00, szerda | Külföld

Legendák 5. - Az ikrek faluja

Felsőveresmartról szóló képes riporttal jelentkezett az MTI tudósítója. A településen gyakoriak az ikerszülések: a csodákban hívők a forrásvízre, a racionálisabbak a házasodási gyakorlatra és a genetikára gyanakodnak.

FRISSÍTVE! Havazás - Négy település megközelíthetetlen Vasban
2013. Január 18. 11:26, péntek | Belföld

FRISSÍTVE! Havazás - Négy település megközelíthetetlen Vasban

Négy útszakasz járhatatlan Győr-Moson-Sopron megyében, és két átkelőhelyet sem használhatnak a kamionok