2024. április 19, péntek - Emma

Új Motorral a Dragracing gyorsulási versenyeken!
2016. Március 24. 07:38, csütörtök | Sport

Új Motorral a Dragracing gyorsulási versenyeken!

Rövid interjú Ádámmal a hétvégi verseny előtt. Poco Loco Gyorsulási verseny + Évadnyitó Opel találkozó Kiskunlacháza + Szlalom OB 2016.03.26.

Autók, motorok égnek egy autójavító műhelyben Zalacsében
2015. December 22. 07:37, kedd | Belföld

Autók, motorok égnek egy autójavító műhelyben Zalacsében

Több autó és motor is égett ki abban a zalacsébi autójavító műhelyben és a mellette álló melléképületben, ahol kedd hajnalban tűz ütött ki

Dízelbotrány - A Volkswagen 8,5 millió járművet hív vissza Európában
2015. Október 16. 07:49, péntek | Külföld

Dízelbotrány - A Volkswagen 8,5 millió járművet hív vissza Európában

A Volkswagen (VW) német autógyártó konszern csütörtökön bejelentette, hogy a jövő év januárjától 8,5 millió járművet hív vissza az Európai Unióban a dízelbotrány miatt.

Vw-botrány: ezzel jár a 11 millió motor átalakítása
2015. Október 03. 15:00, szombat | Bulvár

Vw-botrány: ezzel jár a 11 millió motor átalakítása

Autóipari szakértők szerint szoftvercserére és valószínűleg mechanikai beavatkozásra is szükség lesz a Volkswagen AG amerikai dízelbotrányában érintett modelljeivel megegyező mintegy 11 millió motornál.

Dízelbotrány - A Franciaországban forgalmazott valamennyi márkát bevizsgálják
2015. Szeptember 24. 17:46, csütörtök | Külföld

Dízelbotrány - A Franciaországban forgalmazott valamennyi márkát bevizsgálják

A Franciaországban forgalmazott valamennyi márkájú gépkocsiból mintegy százon \"véletlenszerű teszteléseket\" végeznek el, hogy ellenőrizzék, be tartják-e a környezetvédelmi előírásokat

Kiskunfélegyházi férfit gyanúsítanak motorlopással
2015. Július 01. 13:49, szerda | Helyi

Kiskunfélegyházi férfit gyanúsítanak motorlopással

A kecskeméti nyomozók megtalálták és visszaadták az ellopott motort a sértettnek.

Több ezer Suzukit hívnak vissza
2014. December 23. 12:51, kedd | Helyi

Több ezer Suzukit hívnak vissza

Több ezer Suzukit hívnak vissza a légzsák, illetve a motor lehetséges meghibásodása miatt.

Megsérült az olajteknő
2014. Október 13. 13:14, hétfő | Helyi

Megsérült az olajteknő

Kiskunfélegyházán, a Kossuth Lajos utcában egy személygépkocsi forgalomlassítón áthaladva a motorjának olajteknőjét megsértette, vasárnap délután.

Oldalkocsis és Motoros Találkozó Kiskunfélegyházán a Parkerdőben
2014. Július 08. 09:02, kedd | Helyi

Oldalkocsis és Motoros Találkozó Kiskunfélegyházán a Parkerdőben

Hagyományteremtő jelleggel kerül megrendezésre az ország első oldalkocsis találkozója augusztus idusán, amely nagy valószínűséggel beáll a hungarikumok sorába.

Halálos motoros baleset Félegyháza közelében
2014. Március 31. 17:59, hétfő | Helyi

Halálos motoros baleset Félegyháza közelében

Teljes útlezárás mellett folyik a baleseti helyszínelés. Kiskunfélegyháza lakott területén keresztül lehet elkerülni a baleset helyszínét.

Auto+Motor+Sport Expo 2013
2013. Október 09. 09:12, szerda | Sport

Auto+Motor+Sport Expo 2013

Auto+Motor+Sport Expo 2013 November közepén a Hungexpo-n, ahol minden benzingőzzel fertőzött sportrajongónak ott a helye!

2013. Július 23. 11:22, kedd | Helyi

A kerékpár- és motorsport kedvelői számára kíván pályát építeni a Kiskunfélegyházi Motorsport Egyesület a Parkerdő szomszédságában. A munka elkezdése előtt azonban környezetvédelmi hatástanulmány kell készíteni