2024. április 26, péntek - Ervin

Súlyos baleset az M5-ös autópályán
2018. Július 14. 10:57, szombat | Helyi

Súlyos baleset az M5-ös autópályán

Egy ember súlyosan megsérült, amikor egy román mikrobusz és egy román személyautó ütközött össze az M5-ös autópályán Kecskemét határában.

Sikeres volt a jótékonysági nap a zalaegerszegi AquaCityben
2017. Augusztus 13. 13:46, vasárnap | Belföld

Sikeres volt a jótékonysági nap a zalaegerszegi AquaCityben

A családi jótékonysági nap bevételéből a Zala Megyei Szent Rafael Kórház Fizioterápiás Osztályán működő medence felújítását támogatják.

Jótékonysági Disco a Mentősök javára
2017. Május 26. 20:49, péntek | Helyi

Jótékonysági Disco a Mentősök javára

Jótékonysági diszkóba hívják azokat a fiatalokat és idősebbeket, akik segíteni szeretnék a félegyházi mentősök munkáját, a bajba jutottak ellátási körülményeinek javítását.

Nyílt nap a kiskunfélegyházi Mentőknél
2017. Május 18. 08:20, csütörtök | Helyi

Nyílt nap a kiskunfélegyházi Mentőknél

Szeretettel várnak minden kedves Érdeklődőt 2017. május 20-án, szombaton 10-14 óráig véradással egybekötött nyílt napra a kiskunfélegyházi Mentőállomáson!

Hová forduljunk tüneteinkkel?
2016. Június 22. 10:34, szerda | Helyi

Hová forduljunk tüneteinkkel?

Egy hirtelen kialakult betegségtünet kapcsán nem mindig tudjuk, hová forduljunk. Ebben segít az interambulance.hu tájékoztatója.

Kerékpárosok elé borult autóval
2015. Június 06. 21:06, szombat | Kék hírek

Kerékpárosok elé borult autóval

Ezidáig tisztázatlan körülmények között ma (június 6-án) Kiskunfélegyháza és Selymes között félúton egy Kecskemét felől érkező személyautó letért az útról és az árokba hajtott.

Füstmérgezés egy félegyházi lakásban
2015. Május 04. 10:07, hétfő | Helyi

Füstmérgezés egy félegyházi lakásban

Tűz keletkezett hétfő kora délelőtt a kiskunfélegyházai Dr. Holló Lajos utca egyik lakásának fürdőszobájában, amelynek következtében a lakást percek alatt sűrű füst lepte el.

Damjanich utcából mentettek a tűzoltók
2015. Február 10. 16:41, kedd | Kék hírek

Damjanich utcából mentettek a tűzoltók

Hétfőn délután a mentők lakásba történő behatoláshoz kérték a kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltók segítségét Kiskunfélegyházán.

Új rohammentők álltak szolgálatba
2015. Január 28. 13:00, szerda | Helyi

Új rohammentők álltak szolgálatba

Új, korszerű rohammentőket állított szolgálatba az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) - közölte a szervezet szerdán.

LAKOSSÁGI TÁJÉKOZTATÓ
2014. December 08. 20:30, hétfő | Helyi

LAKOSSÁGI TÁJÉKOZTATÓ

A mentőállomás ideiglenesen a Kiskunfélegyháza, Kossuth u. 10. sz. alatt található épületbe ( volt óvoda) költözik.

Júniusban költöznek a mentők
2014. Május 08. 12:31, csütörtök | Helyi

Júniusban költöznek a mentők

A tervek szerint május végére befejeződik a volt kommendáns hivatal épület földszintjének rekonstrukciója. A felújított épületszárnyba júniusban költöznek be a mentők.

Elismerték munkájukat
2013. December 12. 15:46, csütörtök | Helyi

Elismerték munkájukat

A legkiválóbb munkát végzett rendőröket, tűzoltókat, mentőket és mezőőröket köszöntötte ma (december 12-én) Kapus Krisztián polgármester.