2024. április 25, csütörtök - Márk

Rendőrkézen a mélykúti bűnbanda tagjai
2021. Július 23. 16:07, péntek | Belföld

Rendőrkézen a mélykúti bűnbanda tagjai

Többrendbeli lopás és pénzmosás miatt folytattak nyomozást a Jánoshalmi Rendőrőrsön két nővel és hét férfival szemben.

Letartóztatták a mélykúti gyilkosság gyanúsítottját
2019. December 21. 14:08, szombat | Kék hírek

Letartóztatták a mélykúti gyilkosság gyanúsítottját

A Kecskeméti Járásbíróság elrendelte annak a 27 éves garai férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint két napja leszúrta élettársát, majd magával is végezni akart a Bács-Kiskun megyei Mélykúton

Járt a rendőrségen, de nem tett feljelentést az a nő, akit megölt az élettársa Mélykúton
2019. December 20. 12:00, péntek | Belföld

Járt a rendőrségen, de nem tett feljelentést az a nő, akit később megölt az élettársa Mélykúton - közölte a rendőrség csütörtök este az MTI-vel.

Megölte élettársát, majd felgyújtotta a házat egy férfi Mélykúton
2019. December 19. 07:11, csütörtök | Kék hírek

Megölte élettársát, majd felgyújtotta a házat egy férfi Mélykúton

Megölte élettársát egy férfi Mélykúton szerdán késő este, majd magukra gyújtotta a házat

100 évesen sem utasít vissza egy jó kártyapartit
2018. December 13. 13:50, csütörtök | Helyi

100 évesen sem utasít vissza egy jó kártyapartit

Kiskunfélegyháza szépkorú lakóját, Nagy Istvánnét otthonában kereste fel Balla László alpolgármester, hogy 100. születésnapja alkalmából városvezetésünk nevében felköszöntse.

Közel 40 állatot kellett kimenteni egy tanyáról
2018. Február 02. 14:41, péntek | Belföld

Közel 40 állatot kellett kimenteni egy tanyáról

Egy mélykúti tanyáról közel negyven állatot kellett kimenteni még tavaly nyáron. Akkor eljárás indult a gazda ellen, aki ellen most vádemelést javasolt a rendőrség.

Nyolc év fegyházra ítéltek egy dílert
2017. November 28. 14:03, kedd | Belföld

Nyolc év fegyházra ítéltek egy dílert

Jogerősen nyolc év fegyházbüntetéssel sújtott a Szegedi Ítélőtábla kedden egy mélykúti férfit, aki hónapokon át árult kábítószert a lakóhelyén és Kiskunhalason.

Előzetesben várják a bírósági tárgyalást
2013. Április 26. 13:13, péntek | Kék hírek

Előzetesben várják a bírósági tárgyalást

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozást folytatott N. János 33 éves és B. István 34 éves mélykúti lakosok ellen nyereségvágyból, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntett megalapozott gyanúja miatt