2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Add a legértékesebbet karácsonyra szeretteidnek: az idődet!
2017. December 03. 09:53, vasárnap | Helyi

Add a legértékesebbet karácsonyra szeretteidnek: az idődet!

E gondolatok jegyében gyújtotta meg Félegyháza polgármestere Csányi József december 2-án városunk adventi koszorújának első gyertyáját.

Napokon belül elindul a házi jelzőrendszer
2017. Október 27. 15:58, péntek | Helyi

Napokon belül elindul a házi jelzőrendszer

Lezsák Sándor országgyűlési képviselő adta át az első vészhívót csütörtökön Petőfiszálláson annak az idős asszony­nak, akinek segítsé­gével leleplezték a faluban hét éve történt gyilkosság tettesét.

Lezsák Sándor fogadóórát tart
2017. Október 25. 14:21, szerda | Helyi

Lezsák Sándor fogadóórát tart

Értesítjük a tisztelt Lakosságot, hogy Lezsák Sándor, a Bács-Kiskun megye 4. számú választókerület országgyűlési képviselője fogadóórát tart Szankon.

Lezsák Sándor újabb remekművét mutatták be a könyvtárban
2017. Október 15. 15:00, vasárnap | Helyi

Lezsák Sándor újabb remekművét mutatták be a könyvtárban

Október 12-én a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban országgyűlésünk alelnökének, a Lakitelek Népfőiskola kuratóriumelnökének Lezsák Sándornak újabb művét ismerhette meg a félegyházi olvasóközönség.

Képviselői fogadóóra
2017. Szeptember 13. 15:54, szerda | Helyi

Képviselői fogadóóra

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy Lezsák Sándor a Bács-Kiskun megyei 4. számú választókerület országgyűlési képviselője fogadóórát tart.

Magyar Arany Érdemkereszttel jutalmazták Rosta Ferencet
2017. Augusztus 22. 16:16, kedd | Helyi

Magyar Arany Érdemkereszttel jutalmazták Rosta Ferencet

Augusztus 20-án, ünnepélyes keretek között vehette át Kiskunfélegyháza város alpolgármestere, a Móra Ferenc nyugalmazott igazgatója a magas rangú kitüntetést Lezsák Sándor országgyűlési képviselőtől.

Átadták a Dobos Krisztina-díjakat
2017. Június 25. 08:00, vasárnap | Helyi

Átadták a Dobos Krisztina-díjakat

Három kistelepülésen dolgozó pedagógus vehette át a Dobos Krisztina-díjat Lezsák Sándor országgyűlési képviselőtől pénteken a félegyházi városházán rendezett ünnepség keretében.

Ghána külügyminiszter-asszonya látogatott városunkba
2015. Március 01. 07:30, vasárnap | Helyi

Ghána külügyminiszter-asszonya látogatott városunkba

Hanna Tetteh Ghána külügyminiszter-asszonya február 28-án Kiskunfélegyházára látogatott.

Jó hazánk megítélése Németországban
2014. December 07. 21:05, vasárnap | Helyi

Jó hazánk megítélése Németországban

Szentmisével kezdődött december 5-én az Ótemplomi Esték. Az egyházi szertartást követően Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke Hans Kaiser, Türingia tartomány volt miniszterével beszélgetett.

A Libafesztivál tömegeket vonzott már a megnyitón
2014. Szeptember 06. 06:04, szombat | Helyi

A Libafesztivál tömegeket vonzott már a megnyitón

Idén 16. alkalommal kerül megrendezésre a Libafesztivál városunkban. Rendívül nagy érdeklődés kísérte a műsorokat már a megnyitó délutánján.

Diákok a Parlamentben
2014. Június 13. 14:22, péntek | Helyi

Diákok a Parlamentben

A Sorsocskák Alapítvány márciusi történelmi vetélkedőjének résztvevő diákjait, felkészítő tanárait és az alapítvány vezetőségét látta vendégül a Parlamentben Lezsák Sándor országgyűlési képviselő

Uniós forrás nélkül nincs gazdasági fejlődés
2014. Május 19. 16:34, hétfő | Helyi

Uniós forrás nélkül nincs gazdasági fejlődés

Nem kilépni akarunk az Európai Unióból, hanem be akarjuk vinni oda az egész magyar nemzetet!