2024. április 25, csütörtök - Márk

Sikeres szereplés Tokodon
2020. Február 03. 12:20, hétfő | Helyi sport

Sikeres szereplés Tokodon

Tokodon rendezték az első serdülő válogató versenyt az idén, ahol a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői a szabadfogású küzdelmekben mérettették meg magukat.

II. Bornemisza Kupán jól szerepeltek az FTSI tornászlányai
2019. Február 19. 07:53, kedd | Helyi sport

II. Bornemisza Kupán jól szerepeltek az FTSI tornászlányai

Múlt szombaton eredményesen szerepeltek az FTSI tornászai a budapesti 16. kerületi Bornemisza Péter Gimnáziumban rendezett II. Bornemisza Kupán.

Nagyszerűen szerepeltek a félegyházi birkózó lányok a diák csapatbajnokság országos döntőjén
2018. November 12. 10:07, hétfő | Helyi sport

A selejtező csoportban először a dunaújvárosiakat, majd az érdieket legyőzve bejutottak a hármas döntőbe.

Veled is megtörténhet?!
2018. Február 27. 11:15, kedd | Helyi

Veled is megtörténhet?!

Ezt te is így tapasztalod?

Szép eredmények születtek a birkózásban a hétvégén
2017. Március 20. 10:09, hétfő | Helyi sport

Szép eredmények születtek a birkózásban a hétvégén

A Kiskunfélegyházi Birkózó Sportegyesület versenyzői nagyszerűen szerepeltek a lány diákolimpia országos döntőjén.

A férfiak vagy a nők vezetnek jobban?
2016. Március 07. 16:09, hétfő | Helyi

A férfiak vagy a nők vezetnek jobban?

Magyar kutatás ad választ a kérdésre. Azt vizsgálta, melyik nem képviselői okoznak arányosítva több balesetet itthon.

Szebbek a nők, mint azt gondolják magukról
2015. Június 21. 08:00, vasárnap | Helyi

Szebbek a nők, mint azt gondolják magukról

Érdekes kísérlettel támasztották alá azt a felvetést, miszerint a nők gyakran sokkal csúnyábbnak tartják magukat, mint ahogy más emberek látják őket.

A Facebookon talált egymásra a szétszakított ikerpár
2014. November 16. 10:00, vasárnap | Külföld

A Facebookon talált egymásra a szétszakított ikerpár

A két lány hosszú ideig két különböző kontinensen élt. 25 év elteltével találtak egymásra.

Gólzáporos győzelmet aratott az Astra
2014. November 03. 08:21, hétfő | Helyi sport

Gólzáporos győzelmet aratott az Astra

Astra HFC Kiskunfélegyházi Bulls – Miskolci Vénusz NFSE 9 – 4 (4-0) Kiskunfélegyháza, KÉSZ Aréna Sportcsarnok. 2014. 11. 01. 12: 00 Játékvezetők: Halasi Zoltán Krisztián, Kaszala Mihály, Márkus András

Félegyházán élnek a legszebb lányok!
2014. Augusztus 06. 14:36, szerda | Helyi

Félegyházán élnek a legszebb lányok!

Az utóbbi két évben szinte minden szépségversenyen előkelő helyen végeznek városunk fiatal hölgyei. Pironkodás nélkül leszögezhetjük, hogy Kiskunfélegyházán élnek a legszebb lányok!

Gólparádét rendezett az Astra-Bulls!
2013. Október 27. 20:30, vasárnap | Helyi sport

Gólparádét rendezett az Astra-Bulls!

A női futsal NB-I. 8. fordulójában az eddig szerényen szereplő ELTE-BEAC csapatát fogadta a listavezető a KÉSZ Arénában.

Meglépett az Astra-Bulls üldözőitől
2013. Október 22. 08:25, kedd | Helyi sport

Meglépett az Astra-Bulls üldözőitől

A női futsal NB-I. hetedik fordulójának záró mérkőzéseként az Univerzum otthonában, Csömörön lépett pályára a listavezető.