2024. április 18, csütörtök - Andrea

Szeptemberben Budapesten lép fel az Evanescence
2019. Április 30. 07:23, kedd | Bulvár

Szeptemberben Budapesten lép fel az Evanescence

Európai turnéja keretében szeptember 8-án a Papp László Budapest Sportarénában lép fel az amerikai Evanescence rock-metál zenekar.

Gyerekkoncert Lukácsházi Győzővel Kiskunfélegyházán
2019. Április 29. 22:26, hétfő | Helyi

Gyerekkoncert Lukácsházi Győzővel Kiskunfélegyházán

A BonBon Matiné megálmodója újra városunkba látogat, hogy a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekarral közösen szórakoztassa városunk gyermekeit.

Zorán októberben újra az Arénában
2019. Április 24. 14:08, szerda | Bulvár

Zorán októberben újra az Arénában

Tizenkettedik alkalommal lép fel Zorán a Sportarénában, illetve elődjében, a BS-ben. A népszerű előadó október 19-i estjére is újítani akar, friss műsorral, ritka dalokkal készül.

Májusban eredeti felállásban ad koncertet a Dinamit
2019. Április 01. 07:18, hétfő | Bulvár

Májusban eredeti felállásban ad koncertet a Dinamit

Májusban eredeti felállásban ad koncertet a Dinamit - hangzott el az M1 aktuális csatorna vasárnap délelőtti műsorában.

Mick Jagger betegsége miatt elhalasztja turnéját a Rolling Stones
2019. Március 31. 08:21, vasárnap | Bulvár

Mick Jagger betegsége miatt elhalasztja turnéját a Rolling Stones

Mick Jagger betegsége miatt elhalasztja észak-amerikai turnéját a Rolling Stones. A hírt a legendás együttes szombaton tette közzé honlapján és a Facebookon.

Paul Anka is fellép Magyarországon
2019. Március 26. 19:05, kedd | Bulvár

Paul Anka is fellép Magyarországon

A Papp László Budapest Sportarénában ad koncertet július 17-én Paul Anka, a világ egyik legsokoldalúbb dalszerzője és énekese, aki a Celebrating 60 years of hits - his way turnéja keretében látogat el Magyarországra.

Deep Purple-koncert lesz Budapesten
2019. Március 25. 11:29, hétfő | Bulvár

Deep Purple-koncert lesz Budapesten

Hat év után visszatér koncertezni Magyarországra a Deep Purple. A hard rock zene történetének kiemelkedő brit zenekara december 9-én a Papp László Budapest Sportarénában játszik

Ünnepi Koncert az 1848. március 15-i forradalom előestéjén
2019. Március 12. 10:19, kedd | Helyi

Ünnepi Koncert az 1848. március 15-i forradalom előestéjén

2019. március 14-én 18:00 órakor a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola hangversenytermében ünnepi koncertet rendeznek.

Újabb húsz fellépővel bővült a Sziget fellépők névsora
2019. Március 06. 08:48, szerda | Bulvár

Újabb húsz fellépővel bővült a Sziget fellépők névsora

Újabb 20 fellépővel bővült a Sziget Fesztivál résztvevőinek névsora, köztük van mások mellett a The National, a Mura Masa, Johnny Marr vagy Tom Odell is.

Andrea Bocelli duplázik novemberben Budapesten
2019. Március 04. 14:26, hétfő | Bulvár

Andrea Bocelli duplázik novemberben Budapesten

Andrea Bocelli ősszel duplázik Budapesten. A világhírű olasz tenor a nagy érdeklődésre tekintettel november 16. után másnap, november 17-én is koncertet ad a Papp László Budapest Sportarénában

Először játszik a Layanda Kiskunfélegyházán
2019. Február 25. 09:12, hétfő | Helyi

Először játszik a Layanda Kiskunfélegyházán

A Layanda zenekar stílusa: indiai Raag + Rock \'n\' Roll = Raag \'n\' Roll. Ötvözi a magyar népi és indiai zene hagyományait a jazz, funk és pszichedelikus rock hangzásvilágával.

Harminc új Sziget-fellépőt hoztak nyilvánosságra
2019. Február 12. 14:09, kedd | Belföld

Harminc új Sziget-fellépőt hoztak nyilvánosságra

Harminc új fellépő nevét jelentették be a Sziget fesztivál szervezői kedden: koncertet ad mások mellett Post Malone, a Franz Ferdinand, Tove Lo, James Blake és a Years&Years is.