2024. április 25, csütörtök - Márk

Emlékezzünk együtt a kommunista diktatúrák áldozataira
2020. Február 24. 12:44, hétfő | Helyi

Emlékezzünk együtt a kommunista diktatúrák áldozataira

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tisztelettel meghívja Önt 2020. február 25-én, kedden a kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja tiszteletére rendezett városi megemlékezésre.

Lázadj, de ne valaki ellen, hanem nemes cél érdekében!
2018. Február 23. 16:05, péntek | Helyi

Lázadj, de ne valaki ellen, hanem nemes cél érdekében!

A kommunizmus áldozatainak emléknapja nem csak az áldozatokról való megemlékezésről szólt városunkban, hanem főhajtás volt azon névtelen hősök előtt, akik ellenálltak a rendszernek.

Emlékezzünk együtt a kommunizmus áldozataira
2018. Február 14. 12:25, szerda | Helyi

Emlékezzünk együtt a kommunizmus áldozataira

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata február 23-án (pénteken) 11 órától megemlékezést tart a Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja alkalmából.

Emlékezzünk meg a kommunizmus áldozatairól
2017. Február 22. 11:10, szerda | Helyi

Emlékezzünk meg a kommunizmus áldozatairól

A Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja alkalmából tart megemlékezést Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata február 24-én.

Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja
2017. Február 13. 11:28, hétfő | Helyi

Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja

A Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja alkalmából tart megemlékezést Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata 2017. február 24-én, pénteken 11 órától a Návay Lajos emlékműnél.

A kommunizmus áldozatainak méltósága örökre velünk marad
2016. Február 25. 12:03, csütörtök | Helyi

A kommunizmus áldozatainak méltósága örökre velünk marad

A mai napon (február 25.) országszerte megemlékezéseket tartanak a kommunizmus áldozatainak tiszteletére. Városunk vezetése a Vasútállomásnál lévő Návay emlékműnél rendezett ünnepséget ez alkalomból.

Emlékezzünk együtt a kommunizmus áldozataira!
2016. Február 22. 09:52, hétfő | Helyi

Emlékezzünk együtt a kommunizmus áldozataira!

A Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja alkalmából tart megemlékezést Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata 2016. február 25-én, csütörtökön 10 órától, melyre tisztelettel várunk minden megemlékezni vágyót.

A kommunizmus áldozataira emlékezett a város
2015. Február 25. 14:15, szerda | Helyi

A kommunizmus áldozataira emlékezett a város

Kiskunfélegyháza városa is megemlékezett ma, február 25-én a kommunizmus áldozatairól. 10 órától a félegyházi vasútállomás előtti téren várták az emlékezőket.

2012. Június 02. 10:07, szombat | Belföld

A polgári kormány nem fizet a vörös csillag miatt

Nem kerül ki a büntető törvénykönyvből a vörös csillag mint önkényuralmi jelkép Rétvári Bence, a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium parlamenti államtitkára szerint.

2012. Február 24. 14:11, péntek | Belföld

A kommunizmus áldozataira emlékeznek holnap

A kommunizmus áldozatainak emléknapja alkalmából Budapesten a Terror Házánál tartanak állami megemlékezést szombaton - közölte a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium (KIM).