2024. április 28, vasárnap - Valéria

Tekintse meg Ön is a kőfaragó fesztiválon készült alkotásokat
2017. Június 06. 09:32, kedd | Helyi

Tekintse meg Ön is a kőfaragó fesztiválon készült alkotásokat

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy az Európai Kőfaragó Fesztiválon készült alkotások a Polgármesteri Hivatal Aulájában megtekinthetők.

A legnagyobb díjat Kiskunfélegyháza kapta a kőfaragó fesztiválon
2017. Május 23. 08:26, kedd | Helyi

A legnagyobb díjat Kiskunfélegyháza kapta a kőfaragó fesztiválon

Legalábbis Kampfl János, a Kőfaragó és Műkőkészítő Vállalkozók Országos Ipartestületének elnöke így nyilatkozott az ünnepélyes díjátadón május 21-én - A legfőbb díjat Kiskunfélegyháza közönségének adnám át -

Európai Kőfaragó Fesztivál részletes programja
2017. Május 19. 10:56, péntek | Helyi

Európai Kőfaragó Fesztivál részletes programja

2017. május 19-21. között Kiskunfélegyháza fogadja a közel 150 kőfaragót és kőszobrászt az egész világból, ahol nagyszerű lehetőség van tudásuk és kreativitásuk megmutatására a szélesebb nyilvánosság előtt.

Kiskunfélegyházán bárki kőfaragó lehet a hétvégén
2017. Május 19. 09:54, péntek | Helyi

Kiskunfélegyházán bárki kőfaragó lehet a hétvégén

A kihalófélben lévő kézműves szakma népszerűsítését is szolgálja a május 19. és 21. között Kiskunfélegyházán zajló Európai Kőfaragó Fesztivál, hiszen a résztvevők a látogatók szeme előtt készítik el alkotásaikat.

Félegyháza ad otthont az Európai Kőfaragó Fesztiválnak
2017. Április 03. 13:35, hétfő | Helyi

Félegyháza ad otthont az Európai Kőfaragó Fesztiválnak

Kiskunfélegyházán rendezik meg 2017. május 19. és 21. között az Európai Kőfaragó Fesztivált.

Kőfaragók dolgoznak a Városháza erkélyén
2013. Május 13. 11:59, hétfő | Helyi

Kőfaragók dolgoznak a Városháza erkélyén

Megérkeztek a Városháza erkélyének kijavított, illetve újraöntött elemei. Amennyiben az időjárás engedi, a szakemberek elkezdik a műkőelemek összeállítását