2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

Vigyázzon, óriási adósságot is örökölhet
2016. Április 20. 13:08, szerda | Helyi

Vigyázzon, óriási adósságot is örökölhet

Gyakran csak a hagyatéki eljárás során derül ki, hogy az örökhagyó nem csak pénzt vagy ingatlant, hanem hatalmas adósságot is maga után hagyott.

Bíróság elé áll az iskolarobbantással fenyegető fiatalkorú
2014. Június 04. 15:42, szerda | Helyi

Bíróság elé áll az iskolarobbantással fenyegető fiatalkorú

A 14 éves vádlott május 12-én 10 óra 19 perckor egy szentesi telefonfülkéből felhívta a 112-es segélyhívó számot és bejelentette, hogy a kiskunfélegyházi mezőgazdasági iskolában bombát helyeztek el.

Kiskorúak a dohányboltban – ki veszélyeztet?!
2013. Július 31. 22:24, szerda | Belföld

Kiskorúak a dohányboltban – ki veszélyeztet?!

2012. Március 01. 14:15, csütörtök | Kék hírek

Inzultálta a diáklányokat?

Kiskorú veszélyeztetésének gyanúja miatt nyomozást rendelt el Kecskeméten a városi ügyészség − tájékoztatta a Bács-Kiskun Megyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.

2011. November 15. 07:06, kedd | Kék hírek

12 év fegyház a kislány megerőszakolásáért

12 év fegyházban letöltendő szabadságvesztésre ítélt a Bács-Kiskun Megyei Bíróság nem jogerősen egy 56 éves miskei férfit, aki kiskorú lányát négy alkalommal megerőszakolta, és mindkét lányát rendszeresen bántalmazta.

2011. Október 04. 14:41, kedd | Belföld

Támogatják az alkoholfogyasztás szigorítását az oroszok

Friss felmérés szerint az orosz fogyasztók többségében támogatják azt, a nyár folyamán hatályba lépett szabályozást, amely jelentősen szigorítja az alkoholos italok reklámozását és fogyasztását is.