2024. április 16, kedd - Csongor

Elítéltek egy kiskorúakat fenyegető és zsaroló férfit Pécsen
2020. November 04. 08:00, szerda | Kék hírek

Elítéltek egy kiskorúakat fenyegető és zsaroló férfit Pécsen

Öt év fegyházban letöltendő szabadságvesztésre ítélte a Pécsi Törvényszék azt a fiatal férfit, aki az utcán kiskorúakat szólított le és fenyegetett meg pénzt követelve tőlük a baranyai megyeszékhelyen 2018 szeptemberében

Elítéltek egy kiskorút megerőszakoló férfit
2019. November 15. 08:52, péntek | Belföld

Elítéltek egy kiskorút megerőszakoló férfit

A Tatabányai Törvényszék első fokon, nem jogerősen 13 év fegyházra ítélt csütörtökön egy férfit, aki Oroszlány külterületén bántalmazott és fogva tartott egy kiskorút, majd többször megerőszakolta

Kiskorú gyermekét vette rá lopásra egy zalai férfi
2019. Szeptember 23. 17:05, hétfő | Belföld

Kiskorú gyermekét vette rá lopásra egy zalai férfi

Arra vette rá 13 éves gyermekét egy zalai férfi, hogy a szomszéd lezárt házából lopjon. Kiskorú veszélyeztetése és lopás miatt emelt vádat ellene a Nagykanizsai Járási Ügyészség.

Kiskorú lányok elleni szexuális visszaélés miatt vádat emeltek Jeffrey Epstein amerikai milliárdos ellen
2019. Július 09. 05:00, kedd | Külföld

Több tucatnyi kiskorú lány elleni szexuális visszaélés miatt vádat emeltek Jeffrey Epstein amerikai milliárdos ellen - jelentette be hétfőn egy manhattani szövetségi bíróság.

Kiskorúakkal folytatott szexuális kapcsolatot – Elítélték gyerekotthon volt igazgatóját
2018. November 22. 05:02, csütörtök | Belföld

Nyolc év fegyházra ítélte a felügyeletére bízott kiskorúakkal szexuális kapcsolatot létesítő volt bicskei gyermekotthon-igazgatót a Székesfehérvári Törvényszék szerdán.

Kiskorúakat kirabló fiatalok ellen emelt vádat az ügyészség
2018. Október 24. 15:19, szerda | Belföld

Kiskorúakat kirabló fiatalok ellen emelt vádat az ügyészség

Kiskorúakat felfegyverkezve kirabló két fiú ellen emelt vádat a Budapesti I. és XII. kerületi ügyészség, a támadásoknak nyolc sértettje van - közölte a fővárosi főügyész szerdán az MTI-vel.

Eltűnt három kiskorú, köztük egy kétéves fiú egy fővárosi gyermekotthonból
2018. Október 14. 09:20, vasárnap | Belföld

Eltűnt három kiskorú, köztük egy kétéves fiú egy fővárosi gyermekotthonból

Eltűnt három kiskorú, köztük egy kétéves kisfiú egy budapesti gyermekotthonból, megtalálásukhoz a rendőrség a lakosság segítségét kéri.

Felmentettek egy kiskorú iskolatársa megerőszakolásával vádolt fiatalt
2018. Október 12. 05:02, péntek | Belföld

Felmentettek egy kiskorú iskolatársa megerőszakolásával vádolt fiatalt

Felmentették azt a fiatalt, aki a vád szerint megerőszakolta hatodikos, kiskorú iskolatársnőjét; a bíróság megállapította, hogy nem fenyegette a sértettet és nem tudott életkoráról.

Előzetesbe került a félegyházi cigitolvaj
2018. Március 31. 14:41, szombat | Helyi

Előzetesbe került a félegyházi cigitolvaj

A Kecskeméti Járásbíróság egy hónapra elrendelte annak a 41 éves kiskunfélegyházi férfinak az előzetes letartóztatását, akit rablás elkövetésével gyanúsítanak.

Kiskorú veszélyeztetése miatt emeltek vádat egy keszthelyi házaspár ellen
2017. November 01. 05:05, szerda | Belföld

Kiskorú veszélyeztetése miatt emeltek vádat egy keszthelyi házaspár ellen

Kiskorú veszélyeztetése miatt emeltek vádat egy keszthelyi házaspár ellen, akik veszélyeztették gyermekeik testi és értelmi fejlődését, a két fiatal elhanyagoltan és táplálkozási problémákkal került lakásotthonba

Vádat emeltek a félegyházi 20 éves sofőr ellen
2017. Augusztus 16. 09:55, szerda | Helyi

Vádat emeltek a félegyházi 20 éves sofőr ellen

A kiskunfélegyházi férfi 2017. február 5-én délután Kiskunfélegyházán az autójával figyelmetlenül hajtott rá egy vasúti átjáróra, így összeütközött egy vonattal, ami miatt kiskorú utasa a helyszínen meghalt.

Kiskorútól rabolt cigit a verekedős 16 éves lány
2017. Február 10. 10:28, péntek | Kék hírek

Kiskorútól rabolt cigit a verekedős 16 éves lány

Fiatalkorúak fegyházában letöltendő, négy hónapos felfüggesztett szabadságvesztésre ítéltek jogerősen egy keszthelyi lányt, aki veréssel rabolt néhány szál cigarettát egy kiskorútól