2024. május 9, csütörtök - Gergely

Épül a kerékpárút a magyar-szlovén határon
2019. Február 02. 12:25, szombat | Belföld

Épül a kerékpárút a magyar-szlovén határon

Ütemterv szerint épül több mint 370 millió forintból közel két kilométeres kerékpárút a magyar-szlovén határon - közölte a beruházó Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. (NIF) az MTI-vel.

Épül Nyugat-Európa leghosszabb fűtött kerékpárútja
2018. Április 11. 07:31, szerda | Külföld

Épül Nyugat-Európa leghosszabb fűtött kerékpárútja

Nyugat-Európa leghosszabb fűtött kerékpárútját fogják megépíteni egy holland természetvédelmi övezeten keresztül, hogy egész évben hó- és jégmentes úttal kössék össze Wageningen és Arnhem városát.

Fanyesési munkálatok kezdődnek
2018. Január 26. 13:14, péntek | Helyi

Fanyesési munkálatok kezdődnek

Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya értesíti a Tisztelt Lakosságot, hogy 2018. január 29-től Kiskunfélegyháza utcáiban fanyesési munkálatok elvégzésére kerül sor a közvilágítási lámpákat zavaró fákon.

Újabb kerékpárutak épülhetnek az országban
2018. Január 09. 11:20, kedd | Belföld

Újabb kerékpárutak épülhetnek az országban

Újabb kerékpárutak építéséről döntött a kormány, a külterületi mintegy 1100 kilométernyi magyarországi kerékpárút-hálózat üzemeltetését pedig a Magyar Közút Nonprofit Zrt. látja el a jövőben

2019 nyarára elkészül a Budapest-Balaton kerékpárút
2017. Szeptember 26. 05:01, kedd | Belföld

2019 nyarára elkészül a Budapest-Balaton kerékpárút

2019 nyarára elkészülnek a Budapest-Balaton kerékpárúthoz kapcsolódó fejlesztések, így a fővárosból kerékpáron is el lehet majd jutni a Balatonra

A szalagátvágás már csak formaság volt
2015. November 20. 12:45, péntek | Helyi

A szalagátvágás már csak formaság volt

Örömmel tapasztaltuk – ki autósként, ki kerékpárosként – hogy az újonnan megépült kerékpárutat már az ünnepélyes avatást megelőzően sokan kipróbálták, sőt használatba vették.

Híd épül a kerékpárosoknak
2015. Október 02. 14:37, péntek | Helyi

Híd épül a kerékpárosoknak

Ma (október 2-án) látogatást tettünk a Bercsényi u. – Mezőgazdasági Áruház között útszakasz kerékpárútjának építkezéséhez.

Megkezdődött Kiskunfélegyházán a kerékpárút építése
2015. Szeptember 04. 10:37, péntek | Helyi

Megkezdődött Kiskunfélegyházán a kerékpárút építése

Megtörtént a Bercsényi utca és a Mezőgazdasági bolt közötti szakaszon megépülő kerékpárút munkaterületének átadása Kiskunfélegyházán.

Őszre új kerékpárutunk lesz
2015. Augusztus 13. 15:11, csütörtök | Helyi

Őszre új kerékpárutunk lesz

Ma (augusztus 13-án) a közeljövőben megépülő kerékpárút torkolatánál tartott sajtótájékoztatót Csányi József polgármester, Dr. Ónodi Izabella és Horváth Gábor önkormányzati képviselők.

Lassan utolérjük Hollandiát tekerésben
2015. Január 27. 11:30, kedd | Helyi

Lassan utolérjük Hollandiát tekerésben

Dobogós helyen állnak a magyarok kerékpárhasználatban az Eurobarometer nemrégiben publikált közlekedési felmérése szerint.

A „mi tengerünk” két kerékről nézve
2014. Augusztus 16. 17:00, szombat | Belföld

A „mi tengerünk” két kerékről nézve

Balatoni kerékpártúra Siófoktól – Siófokig 3. rész

Szentes-Kiskunfélegyháza közötti kerékpárút tervei
2014. Április 23. 17:42, szerda | Helyi

Szentes-Kiskunfélegyháza közötti kerékpárút tervei

Nagy teherbírású, korszerű úttá szeretnék fejleszteni a 451. számú főutat, amely megfelel az Európai Uniós irányelveknek. Ezzel párhuzamosan kerékpárút épülne Szentes és Kiskunfélegyháza között.