2024. április 25, csütörtök - Márk

Itt a bicajosok hétvégéje
2016. Július 02. 05:38, szombat | Helyi

Itt a bicajosok hétvégéje

Hétvégén több helyen is bizonyíthatnak maguknak a kerékpárosok.

Kemény 200 km kétkeréken
2016. Május 09. 14:21, hétfő | Helyi

Kemény 200 km kétkeréken

Május 8-án (vasárnap) került megrendezésre a II. SZÉP Kihívás kerékpáros teljesítménytúra, amely Kecskemétről indult, és több, mint 200 km-t követően oda is érkezett vissza.

II. SZÉP Kihívás kerékpáros teljesítménytúra
2016. Május 04. 16:26, szerda | Helyi

II. SZÉP Kihívás kerékpáros teljesítménytúra

A Magyar Kerékpárosklub Kecskeméti Területi Szervezete 2016. május 8-án másodszor szervezi meg a SZÉP Kihívás kerékpáros teljesítménytúráját.

Biciklizzünk együtt!
2016. Március 12. 10:35, szombat | Helyi

Biciklizzünk együtt!

A Kiskun Múzeum Baráti Köre kerékpáros időutazást szervez a Templomhalom Emlékparkhoz és ehhez kapcsolódóan, a Kiskun Múzeumban a Félegyháza Népe című régészeti kiállítás megtekintésére március 12-én.

Európai Mobilitási Hét lesz Jászszentlászlón is!
2015. Szeptember 09. 15:19, szerda | Helyi

Európai Mobilitási Hét lesz Jászszentlászlón is!

Az egész Európára kiterjedő akcióban hazánk a 177 jelentkező településsel az előkelő 3. helyen áll a rangsorban Ausztria és Spanyolország mögött.

Kerékpárverseny miatt forgalomkorlátozás lesz Budapesten vasárnap
2015. Augusztus 08. 14:00, szombat | Bulvár

Kerékpárverseny miatt forgalomkorlátozás lesz Budapesten vasárnap

A Tour de Hongrie kerékpárverseny miatt forgalomkorlátozás lesz vasárnap Budapesten - közölte pénteken a Budapesti Közlekedési Központ (BKK).

Két érem a Triatlon Országos Bajnokságról.
2015. Augusztus 04. 11:58, kedd | Helyi sport

Két érem a Triatlon Országos Bajnokságról.

2015 augusztus 1-én Fadd-Domboriban került megrendezés a XXXI. SporTolna Triatlon Fesztivál, Országos Bajnokság.

Bicajjal a Duna forrásához és vissza
2015. Április 06. 16:00, hétfő | Helyi

Bicajjal a Duna forrásához és vissza

Befejező részéhez érkezett úti beszámolónk, mely Ballagi Károly és Fruzsi jóvoltából született. Ők megtettek kerékpárral egy hónap alatt nem kevesebb, mint 2735,2 km-t Kiskunfélegyházától a Duna forrásáig és vissza.

Lassan utolérjük Hollandiát tekerésben
2015. Január 27. 11:30, kedd | Helyi

Lassan utolérjük Hollandiát tekerésben

Dobogós helyen állnak a magyarok kerékpárhasználatban az Eurobarometer nemrégiben publikált közlekedési felmérése szerint.

Nem tárgyakat, hanem élményeket gyűjtünk
2014. November 08. 09:00, szombat | Belföld

Nem tárgyakat, hanem élményeket gyűjtünk

Túl van a harmadik tízezer kilométeren a világot körbebicikliző magyar házaspár. Harkányi Árpád és Zárug Zita – akik az Origo utazás rovatának rendszeres szerzői - Mexikóból adtak interjút.

„Az út maga a cél”
2014. Augusztus 08. 09:27, péntek | Helyi

„Az út maga a cél”

Negyedik helyezést ért el korosztályában Hajnal Csilla az országos hosszú távú triatlon bajnokságon, Nagyatádon.

2012. Április 28. 14:11, szombat | Sport

A defekt volt a legnagyobb ellenfél

Extrém időjárási körülmények között, óriási balszerencse miatt szorult ki a legjobb tízből az elsőéves junior Horváth Zsanett a triatlonozók Európa-bajnokságán az izraeli Eilatban.