2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Folytatódik a rendőrség országos akciója
2016. Március 17. 14:40, csütörtök | Belföld

Folytatódik a rendőrség országos akciója

Folytatja a tavaly indított akciót a rendőrség a gyalogosok és a kerékpárosok nagyobb biztonságáért -

Kerékpárost gázoltak a Kossuth utcán
2015. Május 04. 21:18, hétfő | Helyi

Kerékpárost gázoltak a Kossuth utcán

Egy félegyházi kerékpározó asszonyt gázoltak el a Kossuth és a Batthyány utca sarkán.

Megvan a pálmonostorai halálos gázolás vétkese!
2014. Április 10. 13:35, csütörtök | Helyi

Megvan a pálmonostorai halálos gázolás vétkese!

A Pálmonostora határában történt halálos balesetet okozó kamion sofőrjét fél nap alatt megtalálták a rendőrök.

2012. Május 24. 14:13, csütörtök | Kék hírek

Holtan találtak egy kőszegi kerékpárost

Holtan találtak csütörtök reggel egy 42 éves kőszegi férfit, aki kerékpárjával közlekedett Kőszeg és Cák között szerdán a késő esti órákban, és árokba hajtott.

2012. Május 10. 14:15, csütörtök | Kék hírek

Kerékpárost gázoltak halálra

A helyszínen életét vesztette az a kerékpáros, akit csütörtök reggel gázolt el egy személyautó a Győr-Moson-Sopron megyei Téten.

2012. Május 10. 07:21, csütörtök | Sport

Az éllovas füvet nyírt, oda a rózsaszínű trikó

A Garmin-Barracuda nyerte meg a csapatidőfutamot a Giro d’Italia 4. szakaszát, összetettben pedig az amerikai székhelyű csapat kerékpárosa, a litván Ramunas Navardauskas állt az élre.

2012. Május 08. 07:13, kedd | Kék hírek

Hiába működödött a fénysorompó - a vonat elé kerekezett egy biciklis

Halálra gázolt egy kerékpárost Felsőzsolcánál a Miskolcról Nyíregyháza felé tartó személyvonat. A baleset miatt egy szakaszon busszal szállították az utasokat, 60 perces késésekre kellett számítani.

2012. Április 04. 14:17, szerda | Kék hírek

Meghalt a kerékpáros, teljes útzár

Halálra gázoltak egy kerékpárost szerda reggel a 75-ös úton, Lajosmizse határában – közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.

2012. Március 21. 14:15, szerda | Kék hírek

Halálra gázolta a teherautó a bicikliző nőt

Teherautó gázolt halálra egy kerékpárost kedd délután Tamásiban - közölte a rendőrség az MTI-vel.

2011. November 14. 14:18, hétfő | Sport

Visszatér Alejandro Valverde

Kétéves eltiltása lejárta után a következő szezonban a Movistar csapat színeiben tér vissza az országúti kerékpársportba Alejandro Valverde, a spanyolok doppingolás miatt megbüntetett versenyzője.

2011. Október 18. 14:17, kedd | Belföld

Veszélyesek az őszi közutak

Ősszel a közlekedési balesetek legfőbb oka, hogy a gépjárművezetők nem az időjárási-, látási- és útviszonyoknak megfelelően vezetik járműveiket.

2011. Október 17. 07:37, hétfő | Kék hírek

Életveszélyesen megsérült

Életveszélyes sérülésekkel, mentőhelikopterrel szállították kórházba azt a kerékpárost, akit egy személyautó gázolt el, vasárnap délután, Hódmezővásárhelyen.