2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Újfajta jegyértékesítő automaták a Keleti pályaudvaron
2015. Május 31. 14:00, vasárnap | Belföld

Újfajta jegyértékesítő automaták a Keleti pályaudvaron

Húsz állomásra több mint ötven jegykiadót telepít nyárig a MÁV-START

BKV és az utasok! Kibírod nevetés nélkül?
2014. Július 12. 20:00, szombat | Belföld

BKV és az utasok! Kibírod nevetés nélkül?

Egy kis szociológiai kutatás, hogy miként reagálnak a BKV-n jegy nélkül utazó polgárok a már szállóigévé vált „jegyeket és bérleteket kérek” felszólításra!

Húsvéti ajándék mozijegy
2014. Április 09. 20:16, szerda | Helyi

Húsvéti ajándék mozijegy

Százötven hátrányos helyzetű gyermek kap idén húsvéti ajándékot.

Félegyházi szakaszt is érint az új regionális vasúti tarifa
2014. Január 20. 11:13, hétfő | Belföld

Félegyházi szakaszt is érint az új regionális vasúti tarifa

Február közepétől újabb 15 mellékvonalon lesz elérhető a regionális vasúti tarifa, az ehhez kapcsolódó kedvezmény mértéke pedig 15-ről 25 százalékra emelkedik

Kedvezményes termál jegyet lehet váltani az uszodába
2013. Október 22. 12:16, kedd | Helyi

Kedvezményes termál jegyet lehet váltani az uszodába

Befejeződött a városi stand és uszoda őszi karbantartása. A munkálatok során megújult a szauna, megtörtént a falak hőszigetelése, lambériázása, valamint felújították a padokat is.

Szösszenetek BKV-n jegy nélkül utazóktól!
2013. Augusztus 09. 11:49, péntek | Belföld

Szösszenetek BKV-n jegy nélkül utazóktól!

2012. Május 29. 07:25, kedd | Bulvár

Lady Gaga életére törtek Indonéziában

Muszlim szélsőségesek fenyegetései miatt lemondta indonéziai koncertjét Lady Gaga. A sztár különleges módon szeretné kárpótolni a helyi rajongóit.

2012. Május 12. 07:09, szombat | Kék hírek

Félmilliárdot sikkasztott a buszjegyeladó

Félmilliárd forintos sikkasztás gyanúja miatt feljelentést tett Bolla Tibor, a BKV és Vitézy Dávid, a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) vezérigazgatója pénteken az egyik, jegyértékesítést végző viszonteladóval szemben.

2012. Március 23. 07:23, péntek | Bulvár

Ezer ingyenjegyet adott ápolóinak George Michael

George Michael, akit tavaly ősszel súlyos tüdőgyulladással hetekig ápoltak egy bécsi kórházban, most gáláns ajándékkal kedveskedett az osztrák egészségügyi dolgozóknak.

2012. Március 16. 07:15, péntek | Sport

Egy néző adhatja át az arénát

Egy kisorsolt néző nyitja meg május 5-én Londonban a nyári játékok fő színhelyéül szolgáló Olimpiai Stadiont.

2012. Március 06. 14:11, kedd | Belföld

Bankok és utazási irodák esnek egymásnak a Malév-jegyek miatt

Vétlen felek jogi csatározásába torkollhat a Malév csődje miatti kártérítés: az ügyben egymásnak feszülnek az utazási irodák és a bankkártya-elfogadó bankok.

2012. Március 06. 07:21, kedd | Sport

Ingyen szórakozhatnak a nők

Csütörtökön, a nőnapon ingyen tekinthetik meg a gyengébb nemhez tartozók a Miskolc–Ferencváros ob I-es jégkorong-elődöntőt.