2024. április 24, szerda - György

2013. Október 22. 12:16, kedd | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Kedvezményes termál jegyet lehet váltani az uszodába

Befejeződött a városi stand és uszoda őszi karbantartása. A munkálatok során megújult a szauna, megtörtént a falak hőszigetelése, lambériázása, valamint felújították a padokat is. A szakemberek elvégezték a medencék karbantartását. Befejeződött a külső medencék téli karba helyezése. Az üzemeltetés gazdaságosabbá tétele érekében ősztől bevezették az úgynevezett termál jegyet. A vendégek októbertől hatszáz forintos egységáron vehetik igénybe hétköznapokon 9-14 óra között az uszoda szolgáltatásait – tájékoztatta a Félegyházi Híreket Vaszkó József, a Városfenntartó és Szolgáltató Költségvetési Szervezet igazgatója.

2024. Április 23. 16:25, kedd | Helyi

Növényvédelmi permetezés

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.

2024. Április 22. 14:46, hétfő | Helyi

Ma van a Föld Napja

2024-ben újra fókuszban a műanyagok a 34. magyar és az 54. világméretű Föld napján.

2024. Április 22. 14:17, hétfő | Helyi

Sokat árthat a jószándék is!

Ne vigyék haza a madárfiókákat és más állatkölyköket, őzgidákat, nyúl-, nyest- és mókuskölyköket, vadmalacokat! - kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).