2024. április 19, péntek - Emma

Rajzokon elevenednek meg a jászfényszarui szobrászművész alkotásai
2019. Április 09. 08:00, kedd | Helyi

Rajzokon elevenednek meg a jászfényszarui szobrászművész alkotásai

Testvérvárosunkból, Jászfényszaruból érkezett Zilahy Zoltán szobrászművész, hogy alkotásait bemutassa a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban április 5-én nyílt kiállításon.

Halálos baleset történt Jászfényszaru közelében
2018. Október 24. 07:36, szerda | Kék hírek

Halálos baleset történt Jászfényszaru közelében

Felborult egy gépkocsi Jászfényszarunál, a balesetben egy embert meghalt, ketten súlyos, ketten könnyebb sérülést szenvedtek - közölte a rendőrség a honlapján.

Közös történetünk 275 évvel ezelőtt kezdődött
2018. Szeptember 09. 08:31, vasárnap | Helyi

Közös történetünk 275 évvel ezelőtt kezdődött

A XX. jubileumi Félegyházi Libafesztiválon szeptember 8-án testvérvárosi megállapodást írt alá városunk és Jászfényszaru polgármestere.

Több mint 300 km-t tekertek őseink útján
2018. Augusztus 15. 15:17, szerda | Helyi

Több mint 300 km-t tekertek őseink útján

Kiskunfélegyháza újra településének 275. évfordulójára emlékezve szervezte meg kerékpáros túráját a kiskunfélegyházi Kiskun Múzeum, valamint a Kiskun Múzeum Baráti Köre Egyesület az újratelepítő ősök emlékére

Kerékpáros emléktúra indul Jászfényszarura
2018. Július 12. 07:54, csütörtök | Helyi

Kerékpáros emléktúra indul Jászfényszarura

Kiskunfélegyháza újratelepülésének 275. évfordulója alkalmából „Őseink Útján” elnevezéssel háromnapos kerékpáros túra indul augusztus 11-én.

Honfoglalás kori sírok kerültek elő Jászfényszaru határában
2018. Június 26. 05:00, kedd | Belföld

Honfoglalás kori sírok kerültek elő Jászfényszaru határában

Honfoglalás kori - 10. századi - sírokra bukkantak Jászfényszaru határában a minap a Jász Múzeum régészei - számolt be a múzeum vezető régésze hétfőn az MTI-nek.

Többen megsérültek egy frontális karambolban Jászfényszarunál
2018. Június 16. 15:54, szombat | Belföld

Többen megsérültek egy frontális karambolban Jászfényszarunál

Ketten súlyosan, négyen könnyebben megsérültek szombat délelőtt Jászfényszarunál a Zsámbok felé vezető úton, ahol frontálisan ütközött két személygékocsi, a rendőrök a helyszínelés idejére az utat lezárták