2024. április 27, szombat - Zita

Befejeződött az Ipari Park II. ütem Kiskunfélegyházán
2020. November 10. 15:12, kedd | Helyi

Befejeződött az Ipari Park II. ütem Kiskunfélegyházán

Befejeződött az Ipari Park II. ütem kivitelezése Kiskunfélegyházán. Ezt Balla László alpolgármester jelentette be a témában november 10-én megtartott sajtótájékoztatón.

Fejlődik Kiskunfélegyháza ipari parkja: újabb vállalkozások érkezhetnek
2020. Április 25. 14:55, szombat | Helyi

Fejlődik Kiskunfélegyháza ipari parkja: újabb vállalkozások érkezhetnek

A Délút kivitelezésében megvalósuló fejlesztésnek köszönhetően lehetőség nyílik arra, hogy olyan befektetők érkezzenek a térségbe, akik újabb munkahelyeket teremtenek.

Új lendületet kap Kiskunfélegyháza gazdaság fejlődése az Ipari Park II. ütem fejlesztéssel
2019. Május 03. 11:42, péntek | Helyi

A Kiskunfélegyházi Ipari Park II. ütem fejlesztése keretében a jelenlegi ipari park mellett, a Kiskunfélegyházát Kiskunmajsával összekötő közút mentén új, mintegy 30 hektáros ipari park épül.

Újabb lendületet vett az Ipari Park fejlesztése
2018. Június 25. 14:51, hétfő | Helyi

Újabb lendületet vett az Ipari Park fejlesztése

Mindehhez 1,4 milliárd forint támogatást kap városunk Európai Uniós forrásból – tudtuk meg Csányi József polgármestertől.

Intermodális logisztikai központ épül a kiskunfélegyházi Ipari Parkban
2014. Szeptember 18. 11:31, csütörtök | Helyi

Intermodális logisztikai központ épül a kiskunfélegyházi Ipari Parkban

Novemberben kezdődik el az intermodális logisztikai központ építése a kiskunfélegyházi Ipari Parkban. A mintegy 1,4 milliárd forintba kerülő létesítmény az Új Széchenyi Terv Gazdaságfejlesztési Operatív Program támogatásával valósul

2012. Május 16. 14:05, szerda | Belföld

Környéről szolgálják ki az európai piacokat

Átadták a Henkel ragasztógyárát a Tatabánya–Környe Ipari Parkban, a 4,4 milliárd forintos beruházással épült üzemből vizes bázisú és elektronikai ragasztókkal szolgálják ki az európai piacokat.

2012. Március 30. 07:01, péntek | Belföld

Ezerkétszáz embert már elbocsátottak a Nokiából

Hazaengedték az első körben elbocsátott csaknem 1200 embert a komáromi Nokia gyárból.

2012. Március 15. 14:09, csütörtök | Kék hírek

Nem gyújtogató okozta a tüzet a Videoton Ipari Parkban

Lezárta a nyomozást a veszprémi rendőrkapitányság a Videoton ipari parkban tavaly keletkezett jelentős anyagi kárt okozó tűz kapcsán - tudatta a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerdán az MTI-vel.

2012. Március 14. 07:13, szerda | Belföld

Óriásgyárban szerel a magyar biciklicég

Átadták a Neuzer Kft. kerékpárgyárát kedden az Esztergomi Ipari Parkban.

2011. Október 01. 07:17, szombat | Belföld

2,5 milliárdból napelemgyár épül Székesfehérváron

Napelemek gyártását kezdi meg új székesfehérvári gyárában a Jüllich Glas Holding.