2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Elkészült a legfrissebb Magyar Ifjúság Kutatás
2021. Április 23. 18:04, péntek | Belföld

Elkészült a legfrissebb Magyar Ifjúság Kutatás

Elkészült a 2020-as Magyar Ifjúság Kutatás, amelyben 15-29 év közötti fiatalokat kérdeztek meg többek között a családalapításról és a munkavállalásról

Elkezdődött az Európa Jövője Nemzetközi Gyermek- és Ifjúsági Találkozó Kecskeméten
2018. Július 02. 08:06, hétfő | Belföld

Elkezdődött az Európa Jövője Nemzetközi Gyermek- és Ifjúsági Találkozó, a Csiperó Kecskeméten, amelyen 18 ország több mint 25 csoportja, több száz fiatal vesz részt.

Megalakult a KÖSZI klub
2017. Október 26. 16:13, csütörtök | Helyi

Megalakult a KÖSZI klub

Cserkó Fanni frissen végzett Ifjúságsegítő, aki a tanulmányai befejeztével visszatért Kiskunfélegyházára és elkezdte vizsgálni a lakóhelyén élő diákok, kortársai véleményét városunkról.

Mit gondolnak a félegyházi fiatalok iskoláikról és az oktatásáról?
2016. Március 04. 14:22, péntek | Helyi

Mit gondolnak a félegyházi fiatalok iskoláikról és az oktatásáról?

Városunk csatlakozott az Ifjúsági Párbeszéd az Oktatásért elnevezésű akciósorozathoz, melyben a Societas a fiatalok véleményét szeretné felderíteni és a nyilvánosság elé tárni.

Tavaszi programjairól egyeztetett a GYIÖK
2014. Január 30. 11:35, csütörtök | Helyi

Tavaszi programjairól egyeztetett a GYIÖK

Az idei évi első ülését tartotta január 29-én a kiskunfélegyházi Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat a városházán. A tagság a tavaszi programokról egyeztetett és hozott döntést.