2024. május 6, hétfő - Ivett

A hulladékszállítás műszaki-technikai okok miatt elhúzódik
2016. Július 22. 09:12, péntek | Helyi

A hulladékszállítás műszaki-technikai okok miatt elhúzódik

A Kiskunfélegyházi Városgazdálkodási Intézmény tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy Kiskunfélegyháza város északi területén július 22-én, pénteken a hulladékszállítás műszaki-technikai okok miatt elhúzódik.

Tájékoztató a biológiailag lebomló hulladékgyűjtés rendjéről
2016. Július 09. 10:09, szombat | Helyi

Tájékoztató a biológiailag lebomló hulladékgyűjtés rendjéről

Az FBH-NP Nonprofit KFT ezúton tájékoztatja a lakosságot, hogy megkezdi a biológiailag lebomló hulladék rendszeres, díjmentes begyűjtését.

Változás a hulladékszállításban!
2016. Május 03. 10:52, kedd | Helyi

Változás a hulladékszállításban!

Pünkösd hétfőn (2016. május 16-án) az ünnepen nem lesz lakossági kommunális hulladékszállítás.

Tájékoztató szelektív hulladékgyűjtés rendjéről
2016. Május 02. 11:12, hétfő | Helyi

Tájékoztató szelektív hulladékgyűjtés rendjéről

A keletkező többlet szelektív hulladékot, a megszokott ürítési napon a sárga fedéllel ellátott edényzet mellé átlátszó zsákban kérjük elhelyezni!

Már több mint százezren jelentkeztek a TeSzedd! akcióra
2016. Április 15. 07:42, péntek | Belföld

Már több mint százezren jelentkeztek a TeSzedd! akcióra

Már 104 ezer önkéntes jelentkezett a TeSzedd! szemétszedési akcióra, amelyet hatodik alkalommal rendeznek meg - közölte Móni István projektvezető az M1 aktuális csatorna csütörtök esti műsorában.

Házhoz menő lomtalanítás belterületi családi házas övezetekben
2016. Március 18. 07:19, péntek | Helyi

Házhoz menő lomtalanítás belterületi családi házas övezetekben

Lomtalanítás helyett az ingatlantulajdonossal egyedileg előre egyeztetett időpontban, annak megrendelését követően a háztartásban keletkezett lom háztól történő elszállítását kívánja biztosítani.

Több mint 15 ezren regisztráltak egy hét alatt az idei TeSzedd! akcióra
2016. Március 17. 07:43, csütörtök | Belföld

Több mint 15 ezren regisztráltak egy hét alatt az idei TeSzedd! akcióra

Egy hét alatt több mint 15 ezer önkéntes, 140 szemetes helyszín megtisztításával regisztrált az idei TeSzedd! országos szemétgyűjtési akcióra.

Már lehet jelentkezni a TeSzedd! szemétgyűjtési akcióra
2016. Március 09. 07:49, szerda | Belföld

Már lehet jelentkezni a TeSzedd! szemétgyűjtési akcióra

Már lehet jelentkezni az idei TeSzedd! szemétgyűjtési akcióra, amely most először négynapos lesz, április 28. és május 1. között várják az önkénteseket - tájékoztatta a Földművelésügyi Minisztérium (FM) kedden az MTI-t.

Ünnepek körüli hulladékszállítás
2015. December 21. 12:40, hétfő | Helyi

Ünnepek körüli hulladékszállítás

Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy az ünnepek miatt megváltozik a szemétszállítás időpontja.

Magyarország idén is részt vesz az európai hulladékos felmérésben
2015. December 16. 09:04, szerda | Belföld

Magyarország idén is részt vesz az európai hulladékos felmérésben

Az Európai Bizottság felkérésére Magyarország az idén is részt vesz az európai felmérésben arról, hogyan érzékelik a lakosok a hulladékok okozta problémákat

Változik a hulladékszállítás rendje!
2015. Augusztus 11. 09:23, kedd | Helyi

Változik a hulladékszállítás rendje!

Az augusztus 20-ai ünnep miatt a külterületen változik a hulladékelszállítás rendje!

Hogyan szabaduljunk meg a hulladéktól?
2015. Június 26. 09:07, péntek | Helyi

Hogyan szabaduljunk meg a hulladéktól?

Az udvarokban és kertekben felszaporodott zöldhulladékot és a szelektíven gyűjtött, veszélyes és nem veszélyes hulladékokat a hulladékgyűjtő udvarban is el lehet helyezni.