2024. április 25, csütörtök - Márk

Ajándék a félegyházi képzőművész körtől és fotókörtől
2018. December 01. 15:35, szombat | Helyi

Ajándék a félegyházi képzőművész körtől és fotókörtől

November 30-án nyitotta meg kapuját a Holló László Képzőművész Kör és a Wesel Hugó Fotókör közös kiállítással egybekötött adventi vására a műterem-galériában (Petőfi tér 2.).

Megnyílt a Holló László Képzőművész Kör karácsonyi kiállítása és vására
2016. December 02. 08:28, péntek | Helyi

Megnyílt a Holló László Képzőművész Kör karácsonyi kiállítása és vására

A Padkaporos Néptáncegyüttes színvonalas műsorával 2016. december 1-jén, csütörtökön 18 órakor megnyílt a Holló László Képzőművész Kör Karácsonyi kiállítása és vására.

Karácsonyi kiállítás és vásár a Hollókör galériában
2016. December 01. 13:48, csütörtök | Helyi

Karácsonyi kiállítás és vásár a Hollókör galériában

Szeretettel várnak minden kedves Érdeklődőt 2016. december 1-jén, csütörtökön 18 órára a Holló László Képzőművész Kör Karácsonyi kiállítás és vásár megnyitójára.

Félegyházi alkotók munkái az Art Turkában
2014. December 04. 22:16, csütörtök | Helyi

Félegyházi alkotók munkái az Art Turkában

Karácsonyi vásár és kiállítás nyílt ma (december 4-én) a Holló László Képzőművész Kör Petőfi téri galériájában. A tárlatot Szabó Ildikó művésztanár ajánlotta a közönség figyelmébe, közreműködött Kovács-Csonka Szilvia.