2024. április 25, csütörtök - Márk

Ruhaosztás szombaton
2017. Július 27. 15:05, csütörtök | Helyi

Ruhaosztás szombaton

Az Egészséges Félegyházáért Egyesület ruhaosztást tart 2017. július 29-én, szombaton 9-11 óra között a Gyermekorvosi Rendelő váróhelyiségében (Kiskunfélegyháza, Hunyadi u. 6.).

Mire figyelj autóvásárláskor
2015. Szeptember 08. 12:58, kedd | Helyi

Mire figyelj autóvásárláskor

Az első autó szinte mindenki számára tanulóautó. Nemcsak vezetési tudásunk, stílusunk fejlődik a vele töltött időszak alatt, hanem azt is megtanuljuk, mire kellett volna figyelni vásárláskor.

5 új szokás, amivel pénzt spórolhatsz
2015. Július 12. 08:00, vasárnap | Bulvár

5 új szokás, amivel pénzt spórolhatsz

Bementél a boltba, és sírva jöttél ki? Úgy érzed, mintha naponta kirabolnának? Pedig Te semmi extrát nem vásárolsz, szimplán csak éled a mindennapokat, igaz?

Virágzik a használtautó-piac, aratnak a csalók is.
2015. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld

Virágzik a használtautó-piac, aratnak a csalók is.

Mire figyeljünk?

Szavatosság használt lakóingatlan hibájáért
2015. Április 26. 14:00, vasárnap | Helyi

Szavatosság használt lakóingatlan hibájáért

Miután hosszas válogatást követően sikerült kiválasztani a megfelelő eladó lakást vagy házat, esetleg házrészt, senki nem szeretne kellemetlen meglepetéseket a drága szerzeményével kapcsolatban.

Esküvői miértek!
2014. Február 08. 14:21, szombat | Helyi

Esküvői miértek!

Valami régi, valami új, valami kölcsönvett és valami kék...

2012. Március 23. 14:05, péntek | Belföld

Új iparág alakult ki hazánkban

Új iparág épült a használt gépkocsik értékesítésére Magyarországon – írja a Magyar Nemzet.

2012. Március 08. 07:09, csütörtök | Belföld

Segít a kormány az otthonteremtésben

A kormány kedd este 18 órai határidővel hatályba léptette az otthonteremtési kamattámogatásról szóló kormányrendeletnek az új lakás vásárlására, építésére és a használt lakás vásárlására, korszerűsítésre vonatkozó részt

2012. Március 08. 07:07, csütörtök | Belföld

Felpörög a használt motorok piaca

Az elmúlt napok kora tavaszi időjárása máris megpezsdítette a használt motorok piacát: a Használtautó.hu tapasztalatai szerint több mint másfélszeresére nőtt a motorhirdetések nézettsége az elmúlt hetekhez képest.